CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy S20

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odlíšte sa originálnym krytom

Celosvetoví výrobcovia neustále produkujú nové a nové typy mobilov. Niekedy je náročné sa v nich vyznať a hlavne sa s nimi odlíšiť od davu. Každý z nás chce byť výnimočný a vlastniť aj jedinečné zariadenie. Jedinou cestou potom môže byť originálny obal na váš smartfón. A keď hovoríme o originalite, myslíme tým originalitu v pravom slova zmysle. Tak, aby rovnaký kryt na telefón nemal na svete nikto iný, len vy. 

Vytvoriť si obal na telefón je jednoduché

Veľkým trendom je v dnešných dňoch navrhovať si vlastný dizajn krytu na telefón. U nás je to naozaj jednoduché. Stačí, keď si vyberiete typ obalu na svoj Samsung Galaxy S20 a vstúpite do našej kreatívnej dielne. Nejde o aplikáciu, ktorú by ste si museli sťahovať a zaberať tak drahocenné miesto vo svojom telefóne alebo počítači. Naopak, všetko si navrhnete online. Na svoje puzdro si môžete nahrať obľúbenú fotografiu, motív, názov obľúbenej hudobnej skupiny alebo čokoľvek iné, čo vás bude tešiť. Potom si výzor vášho diela poriadne prekontrolujte a zašlite nám ho. Návrhy tlačíme na kvalitné materiál presne tak, ako to robíme aj s našimi autorskými puzdrami. Pripraviť sa môžete na vysokú kvalitu a originálny kúsok, ktorým sa môžete všade chváliť.      

Samsung Galaxy S20: hviezda vo svojej triede

Nový zážitok z fotografovania, vytvárania videí a následného zdieľania. To je Samsung Galaxy S20. V základe prináša 64 MP fotoaparát s neuveriteľným tridsaťnásobným Super Resolution Zoom a trojnásobným Hybrid Optic Zoom. Nájdete u neho taktiež inteligentnú batériu s kapacitou 4 000 mAh, výkonný procesor či bezpečnostný systém Samsung Knox security, ktorý ochraňuje váš PIN, heslo či vstupný vzor. Telefón Samsung Galaxy S20 je naviac dostupný v niekoľkých farebných variantoch od nežnej ružovej a modrej cez dravú červenú až po nebeskú šedú. Zvoľte si naň ten správne dizajnový obal a stane sa z neho nenahraditeľná súčasť vašej jedinečnej osobnosti.