CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy S10 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
Výrobca / Séria 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Oblečte svoj Samsung Galaxy S10 5G do vlastného štýlu

Možno ste si v minulosti na obaly na telefón lepili fotografie svojich obľúbených spevákov, nálepky moderných značiek alebo spoločné fotky vašich priateľov či rodiny. Na to dnes už môžete pokojne zabudnúť a spoľahnúť sa na omnoho prepracovanejší systém personalizácie vášho krytu na telefón. Na e-shope etuo.sk sa stačí prihlásiť do online kreatívnej dielne a vytvoriť si svoj obal online. Bez papierov, samolepiek či lepiacej pásky.

Originálny obal vašej výroby

Je to veľmi jednoduché. Zvoľte si typ obalu, ktorý vám najviac sedí – napríklad knižkový kryt alebo silikónové puzdro a vstúpte do online editora. Zo svojej galérie si vyberte fotografiu, ktorú chcete mať na svojom obale, upravte si jej vzhľad a pridajte menšie motívy, texty či podfarbenie. Potom si svoj dizajn prekontrolujte a odošlite ho k nám na výrobu. Pracovať na ňom začneme už na ďalší pracovný deň. Vaše fotografie vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikli všetky farby a motívy. Zároveň sa nemusíte báť oškretia, pretože materiál drží farby zachovalé po celé roky. Chcete mať namiesto vlastnej fotografie na telefóne niečo iné? Fantázií sa u nás medze nekladú! Pokojne si zo svojho krytu na Samsung Galaxy S10 5G vytvorte mapu prianí do budúcnosti alebo nástenku svojich obľúbených jedál. Jednoducho ho dotvorte tak, aby ste sa mohli pri pohľade naň každý deň doširoka usmiať.

Nový foťák aj funkcie. To je Samsung Galaxy S10 5G

Telefón Samsung Galaxy S10 5G je tu pre tých, ktorí sa neboja vstúpiť do sveta novej technológie a užívať si pohodlné používanie. S týmto telefónom už nemusíte nosiť žiadny fotoaparát – môžete na ňom fotiť v niekoľkých formátoch pomocou jedného stlačenia vďaka funkcii Single Take, natáčať skvelé videá zároveň prednou aj zadnou kamerou s možnosťou prepínania alebo odfotiť jasné fotografie aj počas noci. Naviac ponúka krásny 6,1-palcový AMOLED displej, množstvo úložného priestoru a funkciu bezdotykového nabíjania.