CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pripravte si originálny obal na Samsung Galaxy Note 20 Ultra

V našom online shope etuo.sk nájdete viac ako 300 motívov a druhov obalov na Samsung Galaxy Note 20. Avšak nie vždy sa trafíme do chuti každého zákazníka. Práve preto sme si pre vás pripravili možnosť vytvoriť si vlastný obal na telefón s vašou fotografiou alebo dizajnom podľa vlastného výberu. A nielen to. Môžete si ho dokonca celkom sami aj navrhnúť. Že na to nie ste práve expert? To vôbec nevadí! Našu online kreatívnu dielňu zvládne naozaj každý!

Chce to len dávku fantázie a dokonalú fotografiu

Najťažšie na celom procese je vybrať si dokonalú fotografiu. Bude to záber z exotickej dovolenky alebo vašej svadby? Snímka vašich detičiek, domáceho miláčika alebo milovaného partnera? Momentka z oslavy s priateľmi alebo z úspešne odbehnutého maratónu? Výber necháme len na vás. Myslieť by ste mali len na dostatočnú kvalitu fotografie tak, aby na obale vyzerala čo najlepšie. Potom ju už len nahrajte do nášho rozhrania, upravte podľa svojej fantázie, doplňte textové pole, motívy z našej galérie alebo pôsobivé farby podľa vášho výberu. Fantázii sa medze nekladú! Váš dizajn nám potom zašlite a my ho vytlačíme na kvalitný obal, ktorý vám vydrží nepoškodený po celé mesiace alebo roky. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu!

Perfektný smartfón Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Keď sa povie moderný, výkonný a atraktívny telefón, iste vás napadne pomyslieť si na Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Tento mobil je totiž ako stavaný na prácu ale aj zábavu v modernom prevedení. Používateľov teší hlavne bezrámčekový 6,9-palcový edge Infinity-O displej s najodolnejším Gorilla sklom na svete Corning Gorilla Glass Victus, inteligentné pero S Pen najnovšej generácie ale aj kvalitný trojitý fotoaparát či možnosť pripojenia k 5G sieti. Naviac s mierou obnovenia 120 Hz sa vám bude celý obsah prehliadať plynulejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.