Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Note 20

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ak ochrana, tak štýlová. S dizajnovými obalmi od etuo.sk

Aj keď sa v našom e-shope etuo.sk snažíme, aby ste si vyberali originálne obaly, ktoré budú presne odzrkadľovať vašu osobnosť, nie vždy sa nám to podarí. Práve preto sme sa rozhodli, že vám dáme možnosť vytvoriť si svoje vlastné dizajny krytov na Samsung Galaxy Note 20, ktoré budú presne podľa vašich predstáv. S obľúbenou fotografiou vás a vašich blízkych.

Štýlový obal na Samsung Galaxy Note 20 už za niekoľko minút

Vravíte že neviete, ako na to? Je to veľmi jednoduché – stačí, aby ste mali pripojenie na internet a fotografiu, ktorú chcete na svoj kryt použiť. Dajte si pozor len na to, aby mala dostatočne veľké rozlíšenie. Tak bude na vašom telefóne vyzerať jednoducho fantasticky. Môže ísť o fotografiu skutočne len podľa vášho výberu – my vás nebudeme v ničom obmedzovať! Vyberte si snímok z oslavy narodenín alebo momentku s vašimi deťmi. Krásne na mobiloch vyzerajú aj fotografie zo svadby či krstín, dovolenky alebo výletu s vašou rodinou. Skrátka, výber necháme len a len na vás. Svoju fotku môžete v editore posúvať, dofarbovať alebo inak upravovať podľa vlastného vkusu. Vaše návrhy potom začíname spracovávať vždy na ďalší pracovný deň tak, aby ste mali svoj vysnívaný originálny obal doma čo najskôr.

Luxusný smartfón Samsung Galaxy Note 20

Telefón, tablet, počítač aj poznámkový blok v jednom. Práve to je Samsung Galaxy Note20. Okrem celkom novej trendy farby mystický bronz je mobil vybavený aj najnovšou generáciou pera S Pen, ktoré je výkonnejšie než kedykoľvek predtým. Kovové telo tohto modelu mu zaručí bezpečnosť a sklo displeja Corning Gorilla Glass Victus, mimochodom najtvrdšie Gorilla sklo, ktoré bolo doteraz vyrobené, sa postará o neprekonateľnú odolnosť. Hrajte na ňom hry s naozaj vysokou rýchlosťou, užívajte si minimalistický dizajn a vylepšite svoje fotografie s kvalitným trojitým fotoaparátom.