CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Note 10 Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obal na Samsung Galaxy Note 10 Plus

Ani vy už nechcete vlastniť rovnaký obal na telefón ako všetci ostatní a hľadáte niečo výnimočné a tak trochu osobnejšie? Potom ste u nás na správnom mieste! V etuo.sk vám totiž ponúkame možnosť vytvoriť si vlastnú grafiku obalu, ktorú si sami navrhnete. Na svojom kryte tak môžete mať fotografiu vašich najbližších, rodiny alebo priatelov, obľúbeného speváka či hudobnej skupiny alebo logo vašej obľúbenej značky či čokoľvek iné vás napadne. Následne ho ešte môžete dotvoriť textami, zaujímavými farbami či motívmi, ktoré pre vás pripravili naši grafici.

Obal na telefón vašich snov na dosah ruky

Vytvorenie návrhu takéhoto originálneho obalu je na našich stránkach veľmi jednoduché a celým procesom vás prevedie naša online kreatívna dielňa. Nemusíte si pritom nič sťahovať a zaberať tak drahocenné miesto vo vašom zariadení. Všetko vybavíte cez internet a svoju objednávku nám následnej iba zašlete do výroby. Všetky motívy pre vás vytlačíme na biely podklad obalu, takže kvalita tlače ostane 100% zachovaná. Žiadne priesvitné miesta, žiadna rozpitá farba. Len vaše motívy v prvotriednom rozlíšení. Rýchle doručenie a profesionálnu expedíciu berieme ako samozrejmosť. Naviac sa nemusíte báť, že fotografie na vašom obale vyblednú. Aj pôsobením času, vlhkosti či nečistôt ostanú zachované ako v deň, keď sme vám obal doručili.

Zamilujte sa do Samsung Galaxy Note 10 Plus

Smartfón Samsung Galaxy Note 10 Plus celkom presne zapasuje do vášho súkromného, ale i pracovného života. Bude vám totiž vďaka extrémne výkonnej batérii stále po ruke a vďaka technológii, ktorá zaručí, že telefón sa vám bez upozornenia nikdy nevybije, budete mať istotu po celý čas používania. Naviac nabíjacia technológia Super Fast Charging vás dostane späť na plnú zásobu batérie v priebehu niekoľkých minút. Tento telefón vás naviac poteší aj veľkému externému úložisku 1 TB a internej pamäte s rozsahom až 256 GB.