Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Note 10 Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prejavte svoju jedinečnosť pomocou krytu na telefón

K tomu, že ste vlastníkom telefónu Samsung Galaxy Note 10 Lite vám môžeme len gratulovať. Určite však chcete, aby vám jeho bezchybný vzhľad vydržal čo najdlhšie. A práve s tým vám radi pomôžeme. Už ste si vybrali obal, ktorý by vás dokonale vystihoval a zároveň by spĺňal všetko, čo od obalu na mobil očakávate? Ak nie, potom máme pre vás dobrú správu. Zabudnite na puzdrá a obaly, ktoré má doma každý. Prejavte sa ako individualita a navrhnite si originálny kryt na mobil tak, ako si predstavujete. S vlastným výtvorom budete rozhodne vyčnievať spomedzi nezáživných a možno trochu nudných obalov.

Vytvoriť si vlastný motív krytu je úžasne jednoduché

Nemusíte sa báť, že by ste si nedokázali vytvoriť svoj vlastný motív na kryt. Všetko, čo na to potrebujete, je len obrázok alebo fotka, ktorú chcete takýmto spôsobom zvečniť, obľúbený citát alebo pamätná veta či vzor, ktorý sa vám páči. Pomocou intuitívneho systému si dokážete krok po kroku zostrojiť celý návrh, ktorý nám pošlete a my ho následne zrealizujeme. Hotový kryt potom môžete hrdo nosiť na vlastnom telefóne Samsung Galaxy Note 10 Lite, prípadne ho darovať niekomu, o kom viete, že by mu urobil radosť.

Obal na mobil, ktorý bude hovoriť za vás

Nie každý si vie vybrať z ponuky obalov na telefón taký, s ktorým by bol spokojný po každej stránke. Prvoradou úlohou každého obalu je chrániť telefón pred poškodením, pádmi alebo nečistotami. Pritom by však obal nemal obmedzovať bežné využívanie telefónu. To znamená, že jeho dizajn by mal presne kopírovať otvory na telefóne a zároveň dokonale vystihovať jeho veľkosť a rozmery. V neposlednom rade je však dôležité aj to, aby sa vám páčil. A ktorý kryt na telefón by sa vám mohol páčiť viac ako ten, ktorý si sami navrhnete? Unikátne kryty podľa vašich vlastných návrhov sú skrátka tým najlepším riešením pre každého.