+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Note 10

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vylaďte svoj Samsung Galaxy Note 10

Svoj Samsung Galaxy Note 10 už máte. A teraz je čas doladiť ho do dokonalosti. Samozrejme, že ho oživia aj ostatné ochranné obaly, ale ako by sa vám páčilo mať kryt, aký nemá nikto iný na svete – s vašou vlastnou fotografiou alebo osobným motívom. Jeho výroba je veľmi jednoduchá a stačí vám na ňu iba naša online kreatívna dielňa, dokonalá fotografia a niekoľko minút času. Pripravte si na obal fotografiu vašej obľúbenej dovolenkovej destinácie, snímku rodiny alebo kamarátov, a to všetko obohaťte ešte o naše predpripravené motívy, texty či veselé farby. Je to veľmi jednoduché a zvládne to aj úplný začiatočník. Vaše motívy následne vytlačíme na odolný biely podklad, ktorý drží farby a je príjemný na dotyk.

Obal s vlastnou fotografiou: skvelý doplnok aj darček

Ak si neviete vybrať, čo chcete na svojom telefóne nosiť, jednoducho si vytvorte hneď niekoľko obalov a postupne ich na vašom mobile striedajte. Obaly s vlastnými motívmi však nemusíte používať len ako štýlový doplnok, ale aj ako perfektný darček pre vašich blízkych. Takéto obaly totiž nie sú len veľmi osobnou pozornosťou, ktorá doma na polici zapadá prachom, ale sú aj maximálne užitočné – telefón vašich blízkych perfektne ochránia pred poškodením a naviac vám ich vždy pripomenú.

Spoľahlivý partner? Určite Samsung Galaxy Note 10

Ak potrebujete pracovať aj na cestách alebo z pohodlia svojho gauča, Samsung Galaxy Note 10 bude pre vás tým správnym partnerom na každý deň! Má neuveriteľne dlhú výdrž batérie so systémom super rýchleho nabíjania, obrovské úložné priestory až 256 GB + 1 TB s externou kartou Microsoft a naviac S Pen, ktoré dokáže vaše písmo jednoducho pretvoriť do digitálnej abecedy. Veľkou výhodou je taktiež jeho hrúbka 7,9 mm ako stvorená pre nosenie vo vrecku a skvelý fotoaparát tvoriaci nielen krásne zábery ale taktiež naozaj kvalitné a stabilné video.