Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy M31s

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty s fotkami na Samsung M31s

Chceli by ste mať kryt ako nikto iný na svete? Ak si myslíte, že vám to nemôžeme splniť, mýlite sa. V etuo sme si totiž pre našich zákazníkov pripravili spôsob, ktorým môžu pretvoriť svoje obľúbené fotografie na pôsobivé puzdro na mobil. Je to veľmi jednoduché. Vy si pripravíte grafický návrh podľa svojej fantázie v našom online kreatívnom editore a zašlete nám hotový dizajn, my vám obrázok vytlačíme a pripravíme vám obal, ktorý sa vám bude skutočne páčiť. Je to veľmi jednoduché a svoj obal tak môžete mať už o pár dní doma.

Zažiarte s originálnym krytom

Na svoj kryt si vyberte fotografiu, ktorá sa vám najviac páči. Bude to záber zo svadby s vašou drahou polovičkou alebo momentka z rodinnej dovolenky? Môžete si naň pripraviť nielen svoju fotografiu, ale aj obrázok vášho obľúbeného speváka, herca alebo hudobnej skupiny. Obal si veľmi jednoducho dotvoríte aj textovými blokmi napríklad s vašimi iniciálkami alebo textom milovanej piesne. Je to len na vás. Jediné, na čo by ste však nemali zabudnúť, je vysoké rozlíšenie fotografie a finálna kontrola svojho dizajnu. Všetky návrhy totiž tlačíme na kvalitné biele podklady, takže ak nejaké miesto vynecháte, ostane jednoducho biele. Váš kryt spracujeme do niekoľkých pracovných dní tak, aby ste ho mali čo najskôr pri sebe.

Výkonný Samsung M31s

Skvelý 64 MPx fotoaparát s funkciou Single Take, ktorá z jedného záberu vykúzli hneď niekoľko dokonalých obrázkov. Aj to je jedna z výhod skvelého telefónu Samsung M31s. Ďalšou z nich je aj bezrámčekový sAMOLED Infinity-O displej. Zobrazí vaše fotky aj videá či filmy s krištáľovou čistotou a prirodzeným jasom. Veľkým plusom je pre mnohých zákazníkov taktiež možnosť rýchleho nabíjania 25W z 0 na 100 % len za 97 minút a batéria s kapacitou až 6 000 mAh. Tá vám vydrží bez potreby nabitia 22 hodín sledovania internetu alebo 51 hodín telefonovania.