CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy M31

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si originálny obal na Samsung Galaxy M31

Aj vy ste už na sociálnych sieťach videli obaly na telefónoch niektorých hviezd, ktoré si na ne nechali vytlačiť vlastné fotografie seba a svojich blízkych? Ak sa vám tento originálny nápad páči, doprajte si rovnaký kryt na svoj Samsung Galaxy M31 aj vy! Je to veľmi ľahké a zvládnete to aj bez predošlých skúseností.  

Kryty s fotografiou na Samsung Galaxy M31 jednoducho a online 

Na výrobu výnimočnej grafiky na váš obal na telefón nebudete potrebovať ani sťahovanie aplikácií ani prihlasovanie sa do vášho konta. Jednoducho si vyberte druh obalu, ktorý sa vám bude na váš Samsung Galaxy M31 hodiť, kliknite si na náš online editor a tvorte. Vyberte si svoju fotografiu alebo akýkoľvek iný obrázok, ktorý máte radi a chcete sa naň dívať po celé dni. Potom si ho upravte podľa svojej fantázie - zafarbite pozadie, pridajte zaujímavý text alebo jeden z grafických motívov, ktoré pre vás vyvinuli naši grafici. Ak ste hotoví, svoj návrh poriadne skontrolujte a zašlite nám ho do výroby. Vašu grafiku vytlačíme na kvalitný obal s bielym podkladom. Fotografia bude umiestnená na jeho zadnej strane, kým boky krytu ostávajú priesvitné. Vaša fotografia tak omnoho lepšie vynikne, rovnako ako dizajn vášho telefónu. Puzdrá na Samsung Galaxy M31 sú naozaj odolné, bez ujmy vydržia pôsobenie ostrých predmetov i tvrdších nárazov.     

Samsung Galaxy M31 v hlavnej úlohe 

Telefón Samsung Galaxy M31 si užijú milovníci zábavy, profesionálneho výkonu aj skvelých technológií. Ako prvý ťah na bránu použil pri tvorbe tohto modelu výrobca skvelý 6,4-palcový sAMOLED FHD+ Infinity-U displej s výrezom na selfie fotoaparát a technológiou rozpoznávania tváre pre ešte vyššie bezpečie. S telefónom nafotíte perfektné zábery pomocou fotoaparátu so štyrmi šošovkami s celkovým rozlíšením 64 MP. A vďaka prepracovanej batérii s kapacitou 6 000 mAh môžete nepretržite vo dne aj v noci surfovať po internete alebo si prehrávať videá bez toho, aby ste potrebovali nabíjačku.