CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy M30

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Samsung Galaxy M30: Vlastná potlač obalu na telefón má šmrnc

Baví vás vytvárať niečo nové, štýlové a podľa vlastnej fantázie? Ešte lepšie je následne to nosiť ako svoju pýchu na mieste, na ktoré sa všetci vrátane vás pozerajú niekoľkokrát za deň. Áno hovoríme tu o obale na váš mobilný telefón. Možno s vašou fotografiou, či vašimi obľúbenými motívmi.

Vyberte si motív podľa svojej fantázie - Samsung Galaxy M30

Vytvorte si ho presne podľa svojho vkusu tak, aby ste s ním boli maximálne spokojní. Na obal môžete uložiť svoju fotografiu s vašou rodinou či priateľmi. Alebo sa rozhodnite pre fotku svojho obľúbeného speváka či hudobnej kapely. Chcete mať neustále na očiach svojho domáceho maznáčika? Tak potom bude mať svoje bezpečné miestečko na vašom telefóne. Ako pozornosť vám v našom editore ponúkame aj možnosť vybrať si zo stoviek grafických motívov i zaujímavých farieb. Môžete si z nich vybrať jeden alebo viac vzorov, ktoré potom len natiahnete na voľnú bielu plochu. Tá zobrazuje, ako bude váš obal výsledne vyzerať. Nezabúdajte si obal pred zaslaním skontrolovať a uistiť sa, že je presne taký, ako si prajete.

Nechajte sa očariť super displejom: Samsung Galaxy M30

Samsung Galaxy M30 - výkonná vlajková loď radu M, ktorou výrobca zaradil na trh nielen ostrý a prepracovaný Super AMOLED displej, ale taktiež praktickú dvojdňovú výdrž batérie. Bude tak pre vás tým najlepším spoločníkom hlavne ak milujete pozeranie videí tak často, ako je to len možné. Širokouhlý fotoaparát telefónu je najlepší za denného svetla, o niečo slabší je pokiaľ sa snažíte urobiť kvalitné nočné zábery. Jednou z malého množstva nevýhod, ktorý by sme mohli telefónu prisúdiť, je jeho plastová konštrukcia. Tá sa ľahko poškriabe a zníži tak estetickú hodnotu zariadenia v prípade nárazov či nečakaných udalostí. S našimi odolnými obalmi sa však o také veci už nemusíte strachovať. Škrabance, vrypy a špina, si na nich nedovolia. A vy si môžete svoj Samsung Galaxy M30 užívať naplno.