Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy M21

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si vlastný kryt na smartfón

Kto kedy povedal, že všetky puzdrá na mobily musia mať podobný dizajn a spracovanie? Nepodriaďujte sa už tomu, čo vám trh ponúka a vytvorte si obal podľa svojich predstáv za použitia vlastných fotografií, loga alebo inej grafiky. Na svoj obal si môžete navrhnúť fotky z dovolenky, vianočnú momentku alebo snímku s vašimi najbližšími. Veľa našich klientov používa svoj obal aj ako tzv. „vision board“, ktorý predstavuje vyobrazenie ich cieľov do budúcnosti. Ide tak o spôsob, ako spojiť príjemné prezeranie fotografií s užitočnou ochranu vášho Samsung Galaxy M21.

Originálny dizajn za niekoľko minút

Dizajn svojho telefónu vytvoríte v priebehu niekoľkých minút v našej jednoduchej etuo.sk aplikácii. Nemusíte pritom nič sťahovať do telefónu ani počítača, naša kreatívna dielňa totiž funguje online. Nahrajte si do nej svoje obľúbené fotky, logá, inšpiratívne mottá, natiahnite na ilustrovaný obal a v sekunde zistite, ako bude kryt vyzerať vo svojej finálnej podobe. Všetky vaše grafiky tlačíme na kvalitný biely podklad trvácnymi farbami, takže sa nemusíte báť, že sa vám fotografie po čase akokoľvek poškodia či vyblednú. Kryty sú odolné voči vlhkosti, a tak ich pri prípadnom znečistení môžete opláchnuť pod tečúcou vodou alebo vlhkou handričkou.

Predveďte sa s mobilom Samsung Galaxy M21

Telefóny Samsung sa vyznačujú vysokou kvalitou a primeranou cenou za svoj výkon. To isté sa dá tvrdiť aj o mobile Samsung Galaxy M21. Má totiž krásne dizajnové telo, kvalitné fotoaparáty a pridanú hodnotu v podobe ultra silnej batérie s kapacitou 6 000 mAh, ktorá vám pokojne vydrží aj celé dni. Ťahákom je tiež Super AMOLED displej s malým výrezom na prednú selfie kameru a 6,5-palcovou obrazovkou vo Full HD+ rozlíšení 1080 x 2340 bodov. Jeho hlavný fotoaparát má rozlíšenie 48 MPx a doplňuje ho ultraširoký objektív s uhlom záberu 123° a taktiež fotoaparát pre hĺbku ostrosti.