CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy M20

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si vkusný obal na mobil Galaxy M20

Túžite sa konečne oddeliť od davu a používať mobil, ktorý je jednoducho výnimočný? Asi vám nesplníme sen o špeciálnej edícii vyrobenej pre vás priamo u renomovaného výrobcu mobilných zariadení. Môžeme vám však ponúknuť jednoduchšiu a hlavne omnoho lacnejšiu alternatívu – obal na telefón, ktorý si navrhnete sami podľa vlastných predstáv a naviac len za pár minút. Poďte sa s nami dozvedieť viac!

Kryt na mobil Galaxy M20 podľa vašich predstáv

V elektronickom obchode Etuo.sk máte na výber zo stoviek rozličných obalov na telefón. My však vieme, že niekedy sa ani z tohto množstva nedá vybrať presne to, po čom vaše srdce túži. A tak vám dávame možnosť vytvoriť si v našom editore presne taký obal, aký ste si vysnívali. Aký mobil by ste si navrhli, keby vás nič nelimitovalo? Pripli by ste si naň fotografiu z dovolenky či zo svadby? Alebo by ste dali prednosť vášmu obľúbenému zátišiu v záhrade či obrázku vášho domáceho miláčika? Všetko je to len na vás!

Samsung Galaxy M20 – výhodné riešenie pre milovníkov videa

Telefón Samsung Galaxy M20 je tak, ako každý telefón výnimočný, a je preto potrebné náležite sa oň starať. Naše obaly sú preto jedným z riešení, ktoré by ste určite nemali obchádzať. Ak vlastníte Samsung Galaxy M20, vybrali ste si telefón s veľmi ostrým a kvalitným displejom či ultra širokým fotoaparátom, ktorý sníma pekné videá v rozlíšení až 1080p. A naviac, jeho cena je viac než prijateľná k akejkoľvek peňaženke. Na druhú stranu je potrebné povedať, že niekde tento cenový kompromis musí byť viditeľný. Okrem trochu zastaranejšieho systému Android sa určite prejavila aj na kvalite obalu. Ten je vyrobený z materiálu, ktorý sa veľmi ľahko poškriabe či odrie. To už však pre vás nie je najmenší problém. Viete už totiž, že si naň môžete navrhnúť obal, ktorý si zamilujete, a škrabance, pády či nečistoty už nie sú vašim problémom.