CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy M11

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vlastné puzdro na Samsung Galaxy M11 s fotkou môžete mať aj vy

Obaly s vlastnou fotografiou už dávno nie sú výsadou celebrít a influencerov. Vytvorte si jeden taký u nás aj vy! Je to veľmi jednoduché, nemusíte si sťahovať nijaké špeciálne aplikácie a zaberať tak drahocenné miesto vo svojom zariadení. Vyberte si len typ krytu, ktorý vám bude pre váš Samsung Galaxy M11 najviac vyhovovať a my vás automaticky presmerujeme do nášho online kreatívneho editora, kde si nahráte svoju fotografiu. Môže ísť o fotku zo svadby, rodinnej oslavy alebo exotickej dovolenky, ktorú si chcete denne pripomínať. Fotku si upravte, doplňte k nej texty alebo ďalšie obrázky a skontrolujte si svoj výtvor. Ste spokojní? Skvelé, potom nám svoj dizajn odošlite a my sa za vás postaráme o zvyšok. 

Naše obaly na Samsung Galaxy M11 vám zaručia kvalitu

Aj pri obaloch s fotografiou dbáme na jeho kvalitnu tlač na biely podklad tak, aby vaše farby čo najlepšie vynikli. Všetky naše puzdrá sú vyrobené z odolných materiálov príjemných na dotyk a odolávajúcim prachu, nečistotám, vlhkosti aj mechanickému poškodeniu. Vďaka precíznym výrezom presne zapasujú na váš telefón a len tak sa ho nepustia. To vám zaručí ochranu 24/7 bez potreby obaly niekedy skladať. Jediná príležitosť pre zloženie sa tak pre vás stane výmena obalu za novší model s ďalšou originálnou fotografiou.       

Štýlový a odskúšaný Samsung Galaxy M11 

Smartfón Samsung Galaxy M11 si zamilujete hneď na prvý pohľad. Iste vás zaujme nielen jeho prepracovaný 6,4-palcový Infinity-O displej s otvorom na 8 MPx selfie kameru ale aj jeho príjemne vyzerajúci a moderný dizajn. Naviac vás nikdy nesklame, pretože vlastní silnú, 5 000 mAh batériu, ktorá vám na jedno nabitie vydrží aj dva dni nepretržitej činnosti. A ak budete predsa len rýchlo potrebovať „doplniť šťavu“, s rýchlym 15W nabíjaním máte hotovo za menej ako hodinu.