CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy M10

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana podľa vašej vlastnej fantázie? Osobný obal na telefón Galaxy M10 !

Zdá sa vám, že všetky obaly na mobily na trhu sú „na jedno kopyto“? Že síce poskytujú solídnu ochranu, ale nedávajú ani najmenší dôraz na vašu individualitu? Nemusíte byť predsa celkom rovnakí, ako všetci naokolo! Vymaňte sa z davu a užívajte si konečne niečo výnimočné. Predstavujeme vám možnosť tvoriť vytvoriť si vlastný kryt na telefón presne podľa svojich predstáv.

Galaxy M10 - Je to jednoduchšie, ako si myslíte

Pripraviť si obal presne podľa vášho gusta je naozaj jednoduché. Nepotrebujete k tomu nič viac, ako šikovné prsty a akýkoľvek domáci počítač. Kliknite si v našom e-shope na možnosť vytvorenia vlastného obalu, vyberte si typ zariadenia, pre ktorý si obal tvoríte, a začnite. Náš editor je veľmi jednoduchý a prácu v ňom pochopí každý. Na svoj telefón si tak môžete „pripnúť“ fotky z dovolenky či z iného významného dňa, motívy kvetov, farby podľa vášho vkusu či inšpiratívne mottá, ktoré vám vždy vylepšia deň. Je to len na vás. Nebojte sa trochu pohrať a užívajte si svoju vlastnú výnimočnosť!

Design, ktorý vás dostane: Galaxy M10

Smartfón Samsung Galaxy M10 je designová záležitosť. Hneď na prvý pohľad vás ohúri moderným spracovaním a veľkým displejom.  A tým ani zďaleka nekončí! Užívateľom totiž ponúka aj kvalitné fotografie a snímanie videa, čo je pri tomto type displeja veľmi dôležité. Más síce o niečo nižšiu výkonnosť v porovnaní s ostatnými smartfónmi vo svojom rade, ale to mu dokážeme hravo odpustiť. Čo je väčšou nevýhodou pre ľudí, ktorí telefónom rozumejú, je relatívne malá kvalita obrazu. Na druhú stranu batéria vydrží bez nabíjania za normálneho fungovania aj dva dni. To už je celkom slušná výdrž. Ak si teda chcete zachovať kúzlo krásneho designu, ktorý vám Samsung Galaxy M10 ponúka, stavte na kvalitné a štýlové obaly. Ochránia váš telefón a naviac vyzerajú jednoducho neodolateľne.