Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vybavte váš Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330 krytom s vlastným dizajnom

Prišiel čas vystúpiť z davu a odlíšiť váš Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330. Ako? Na našich stránkach si jednoducho navrhnete obal na mobil s vlastnou potlačou. Máme pripravenú šikovnú aplikáciu, kde môžete váš návrh na kryty s vlastným motívom vytvoriť. Potrebujete k tomu iba váš čas a obľúbenú fotografiu v tlačovej kvalite. Kryty s fotografiou patria suverénne medzi favoritov, môžete ich použiť aj ako osobný darček pre svojich najbližších. Obľúbenými potlačami sú rodinné fotografie, obrázky detí alebo štvornohých miláčikov či momentky z minuloročnej dovolenky. Čo bude zdobiť váš Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330, je len na vás. Personalizované kryty na mobil Samsung môžu byť sprevádzané aj krátkym textom.

Aký typ obalu pre svoj Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330 zvoliť?

V ponuke sú jednoduché silikónové kryty alebo praktické knižkové puzdrá na mobil. Takýto ochranný prvok je nielen mimoriadne štýlovým doplnkom, ale zároveň veľmi praktickým kúskom, vďaka ktorému sa o váš telefón viac nemusíte báť. Ochráni totiž telefón Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330 pred bežnými poškodeniami. Jediné, na čo by ste mali dbať, je výber ochranného obalu presne pre váš model telefónu. Tento zdanlivý detail je totiž podstatným faktorom, ktorý rozhoduje o ochrane vášho telefónu Samsung Galaxy J3 (2017) SM-J330. Každý kryt, obal, či puzdro, musí na vašom mobile dokonale sedieť, len tak bude môcť stopercentne plniť svoju funkciu. Počas telefonovania, písania správ, fotenia či nabíjania, obal nemusíte vôbec skladať, telefón bude perfektne fungovať pri všetkých bežných činnostiach.

Vlajková loď Samsungu valcuje svet

Produkty Samsung sú veľmi obľúbené pre ich inovatívnosť, moderný dizajn a vysokú kvalitu. Na poli inteligentných telefónov oslavuje spoločnosť jeden úspech za druhým. Vlajkovou loďou chytrých mobilov Samsung je rad Galaxy. Na trhu nájdete jednoduchšie verzie Galaxy i nadupané kúsky pre náročných. Pre všetky smartfóny Galaxy nájdete v e-shope Etuo.sk veľké množstvo doplnkov a prostriedkov na ich ochranu.