CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A90 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chcete originálny kryt na mobil? Vytvorte si ho sami!

Premýšľali ste už niekedy nad tým, ako by vyzeral váš obal na mobil, keby ste si ho mohli navrhnúť celkom sami, podľa vašej fantázie a vkusu? Dnes už je to realita. Vytvorte si obal s vlastným motívom len za pár minút. Nahrať si naň môžete obľúbenú fotografiu, obrázok vysnívaného auta či domu, snímok svojej rodiny a priateľov alebo logo projektu, na ktorom práve pracujete. Grafiku môžete doplniť o inšpiratívne logá, texty obľúbených piesní alebo hravé motívy, ktoré sme pre vás pripravili. Ak zatiaľ nemáte inšpiráciu, vôbec to nevadí. Prezrite si náš etuo účet na Instagrame, kam ambasádori našej značky pravidelne pridávajú inšpiratívne foto podľa toho, aké puzdrá si tvoria oni sami.

Príprava vlastného dizajnu je naozaj jednoduchá

Pre tvorbu obalu s vlastným motívom si nemusíte sťahovať žiadne aplikácie a zahlcovať si tak cenné miesto v mobile alebo počítači. Stačí vám použiť našu online tvorivú dielňu na etuo.sk. Nahrajte si do nej obrázky, ktoré chcete použiť pri tvorbe a na ploche si môžete upravovať vzhľad obalu do dokonalosti. Všetky vaše grafiky tlačíme na kvalitný biely podklad trvácnymi farbami, takže sa nemusíte báť, že sa vám fotografie po čase akokoľvek poškodia či vyblednú. Kryty sú odolné voči vlhkosti, a tak ich pri prípadnom znečistení môžete opláchnuť pod tečúcou vodou alebo vlhkou handričkou.

Prvotriedna 5G technológia v Samsung Galaxy A90 5G

Chcete aj vy už konečne zažívať rýchlosť a prepracovanosť 5G pripojenia, ale nechcete len kvôli tejto funkcií investovať do telefónu priveľké sumy? Potom vytvoril výrobca Samsung výhodné riešenie aj pre vás – model smartfónu Samsung Galaxy A90 5G. Tento telefón vyniká hlavne svojim jasným a kvalitným displejom rovnako ako dizajnovým spracovaním. Naviac s ním získate aj relatívne presné GPS, čítačku kariet microSD a vynikajúcu výdrž batérie, ktorá váš telefón podrží celé dni.