CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A80

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si vlastný obal na Samsung Galaxy A80

Ako by sa vám páčilo mať obal na telefón, ktorý nemá nikto iný na svete? S našimi originálnymi krytmi, ktoré si navrhujete celkom sami, je to viac ako jednoduché. Vyberte si typ obalu, ktorý bude najviac sedieť vášmu životnému štýlu, či už sa bude jednať o odolný silikónový kryt alebo spoľahlivé knižkové puzdro. Potom prejdite na našej online kreatívnej dielne a začnite tvoriť. Na svoj obal si môžete dať čokoľvek si zaumienite. Napríklad romantickú fotku seba a svojho miláčika. Alebo zábery svojich detí. Priateľov na skvelom výlete. Snímku svojej rodiny alebo obľúbeného dovolenkového miesta. Svojho domáceho miláčika. Logo vašej firmy. Alebo fotku obľúbeného speváka. Jednoducho čokoľvek, čo vás napadne.

Kryty s vašimi fotografiami rýchlo a kvalitne

Pred odoslaním si svoj návrh vždy skontrolujte. Zdá sa vám fádny? Doplňte ho ešte o text, farbičky alebo vtipné motívy z našej galérie. Po zaslaní sa budeme jeho tlači venovať hneď do druhého pracovného dňa. Vaše obaly tlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikli všetky jeho farby. Sú odolné voči zubu času a pokiaľ sa náhodou znečistia, môžete ich jednoducho umyť vlhkou handričkou bez toho, aby ste sa obávali zošúchania farieb. Tento obal vám vydrží roky.

Fotoaparát Samsung Galaxy A80 zachytí všetko

Ak sa rozhodnete pre telefón Samsung Galaxy A80, určite si hneď všimnete ostrosť jeho fotoaparátu a krásny dizajn šošoviek. Tento kvalitný foťák zachytí všetko, čo sa okolo vás deje – nielen vpredu, ale aj vzadu. Získate tak istotu tých najlepších záberov vylepšených o používanie troch objektívov a selfie kamery. Za zmienku stojí pri smartfóne Samsung Galaxy A80 aj nový Infinity Display, s ktorým si užijete hranie hier aj sledovanie fotografií naplno. Vďaka systému Knox na ochranu vašich dát naviac budete vždy vedieť, že vaše súbory sú 100 % v bezpečí.