CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A71 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Splňte si sen o vlastnom kryte pre Samsung Galaxy A71 5G

Navrhnúť si vlastný kryt na mobil má viaceré výhody. Azda najväčšia z nich spočíva v tom, že taký obal na telefón, ako budete mať vy, nebude mať naozaj nikto. Ak je pre vás dôležité práve to, aby ste sa odlíšili od ostatných a vzbudili pozornosť svojím jedinečným štýlom alebo krásnou fotografiou, ktorú chcete mať stále poruke, vytvorte si svoj vlastný kryt aj vy. Nemusíte sa báť, postup je taký jednoduchý a rýchly, že ho bez problémov zvládnete už za niekoľko minút. Všetko, čo na to budete potrebovať, je zvoliť si typ puzdra podľa modelu telefónu a vybrať si z galérie fotografiu, ktorú chcete použiť. V našom online nástroji si ju orežete a prispôsobíte na mieru, prípadne ju otočíte, doplníte vhodnou farbou, popisom alebo grafikou a zašlete ju k nám na spracovanie. Od tej chvíle vám už nezostáva iné, ako tešiť sa na originálny kryt na mobil, vám už hotový pošleme priamo domov.

Obal na mobil si zhotovíte podľa vlastných predstáv

To, ako si vyšperkujete svoj obal na mobil, je len na vás. Môžete ho mať úplne jednoduchý, aby dokonale vynikla fotka alebo životná múdrosť, ktorú si naň vyberiete. Rovnako však z neho môžete urobiť malé umelecké dielo, ktoré všetkým naokolo ukáže, čo sa vo vás skrýva. Takýto kryt na mobil potom môžete hrdo nosiť všade, kam sa vyberiete. Bude vám totiž robiť česť a zároveň vás poteší zakaždým, ako sa naň pozriete. Navyše bude účinne chrániť telefón pred otlčením a poškriabaním, takže si dlhšie zachová svoj pôvodný, bezchybný vzhľad.

Originálne kryty sú aj nevšedným darčekom

Hľadáte darček pre blízku osobu, no všetky tradičné tipy sa vám zdajú až príliš ošúchané a nezaujímavé? Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a zhotovte úplne nový, neopozeraný motív na kryt na mobil, ktorý sa medzi ostatnými darčekmi určite nestratí. Ten, komu ho venujete, ho navyše bude nosiť neustále pri sebe a tak si bude pripomínať vašu starostlivosť a pozornosť každý deň.