CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A70

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Pretože na vašej fantázii pri puzdrách záleží: Samsung Galaxy A70

Odviažte sa a dovoľte si mať telefón, aký nemá nikto na svete – podľa vašej fantázie a výberu. Sú tu nové obaly s možnosťou navrhnutia vašich vlastných motívov.

Kryt na telefón Samsung Galaxy A70 podľa vašich predstáv

Práca v našom editore je naozaj jednoduchá a zvládne ju každý, ktorý má základné skúsenosti pri práci s počítačom. Nielenže si na svoj obal môžete nahrávať fotky z dovolenky či s rodinou alebo priateľmi. Vy máte možnosť použiť akýkoľvek kvalitný obrázok z internetu – napríklad vašej obľúbenej kapely, milovanej herečky alebo rozprávkových postavičiek pre deti. Ako bonus sme vám sprístupnili množstvo našich motívov, ktorými môžete fotografie dopĺňať a taktiež máte možnosť pripisovať textové polia. Vytvoríte si tak vlastné motto či motivačný citát na každý deň. Obaly sú vo svojom základe biele, takže nechajú vašim motívom vyniknúť. Výsledný design si po sebe nezabudnite vždy skontrolovať – časti, na ktoré ste nepoužili žiadnu grafiku ostanú biele.

Výkon, cena, kvalita. Čo viac by ste chceli od telefónu Samsung Galaxy A70?

Kúpu smartfónu Samsung Galaxy A70 nebudete rozhodne ľutovať. Radi sa hráte? Potom ste na správnom mieste! Tento telefón výkonnostne vydrží aj náročnejšie hry bez sekania a dosahuje dobrý výkon. Aj vďaka svojej férovej cene a funkciám dokáže ľahko konkurovať súperom čínskej výroby. Okrem toho, že jeho kvalitný displej, ktorý pôsobí designovo má v sebe zabudovanú aj čítačku odtlačkov prstov, je smartfón aj príjemný na pohľad a robustným na pohľad i na dotyk. Na trh prichádza s kvalitnými fotoaparátmi, slušnou výdržou batérie a celkovým vysokokvalitným prevedením. Užívateľom sa na tomto mobile však nemusí páčiť jedna skutočnosť: jeho povrch sa relatívne ľahko poškodí. Naši zákazníci už ale vedia, že tento problém je riešiteľný celkom jednoducho: zakúpite si ten najlepší obal a naviac s vlastnou originálnou potlačou. Sami si ju navrhnite a o viac sa nestarajte – váš telefón už bude v naozajstnom bezpečí a to nielen bezstarostne, ale aj radostne.