CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A7 (2018)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Samsung Galaxy A7 (2018) podľa svojho

Vynikať z davu je skvelý pocit. Mnohých z nás totiž nebaví mať dookola tie isté veci, aké majú všetci ostatní, či už sa jedná o oblečenie, bytové doplnky alebo technológie. Originálny telefón pre vás však asi výrobcovia smartfónov len tak jednoducho nevymyslia. Čo tak sa však zamyslieť nad kúpou toho najoriginálnejšieho obalu na mobil na svete – toho podľa vašej vlastnej fantázie a vkusu, s vašimi vlastnými fotografiami, logom či nápismi? Budete s ním jedineční a spomeniete si na to vždy, keď sa na svoj telefón pozriete, teda takmer neustále.

Puzdra s grafickou pre Galaxy A7 (2018)

Svoj kryt na telefón si môžete vybrať z dvoch variant – knižkového alebo plastikového obalu, z ktorých každý má svoje špecifiká. Knižkový obal váš telefón efektívne ochráni pred poškriabaním a odreninami zo všetkých strán. Je veľmi vkusný a vaše motívy na ňom krásne vyniknú. Na druhú stranu plastikový obal na telefón z TPU materiálu nepridá vášmu telefónu ani centimeter či dekagram naviac a aj keď váš obrázok vynikne na zadnej strane, po bokoch ostáva obal transparentný. Obidva typy obalov majú presne vytvorené otvory na konektory a fotoaparát tak, aby neprekážali žiadnej funkcií vášho Samsung Galaxy A7 (2018). Vyberte si pre váš obal fotku, ktorú milujete, nahrajte, odošlite a užívajte si jedinečný kryt.

Hor sa do sveta s vlastnou potlačou - Samsung Galaxy A7 (2018)

Telefóny značky Samsung sú na trhu so smartfónmi jednotkou. Model Galaxy A7 (2018) naviac zo svojej triedy vyniká elegantnosťou, precíznosťou spracovania a funkciami, ktoré z neho robia naozajstného majstra. Jedinou nevýhodou je, že povrch tohto telefónu sa veľmi ľahko poškriabe a tak sa znižuje jeho hodnota a tiež zanikajú jeho estetické prvky. Doprajte mu teda ochranu, ktorú si zaslúži a chráňte ho kvalitným knižkovým alebo plastikovým obalom so svojimi vlastnými motívmi. Na obal sa nebudete vedieť vynadívať a naviac vám dovolí manipulovať s telefónom úplne bez starostí.