Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A60

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte iní. S novými obalmi s vlastnou potlačou: Galaxy A60

Uniformita, jednoliatosť, rovnakosť. Aj vy už máte po krk toho, že si s priateľmi kupujete to isté oblečenie či dokonca telefóny aj s príslušenstvom? Odlíšte sa od davu novými obalmi s vašimi vlastnými motívmi. Vy si obal vymyslíte a vytvoríte, my vám vaše sny zrealizujeme a dovezieme priamo pred vaše dvere!

Galaxy A60 - Vlastné motívy na obal rýchlo a jednoducho

Pre navrhnutie svojho originálneho krytu na telefón Samsung Galaxy nemusíte byť profesionálny grafik. Vyberte typ obalu, ktorý vám najviac vyhovuje – či už je to silikónový alebo transparentný – a preneste si ho do nášho jednoduchého editora. Ten je špeciálne navrhnutý tak, aby bol jednoduchý a zároveň veľmi intuitívny. Vyberte a nahrajte svoju obľúbenú fotografiu a doplňte ju o vtipný text či zaujímavé heslo. Ste s výsledkom spokojní? Zašlite nám návrh a my sa postaráme o všetko ostatné. Teraz už len čakajte, kedy sa váš originálny kryt s vlastným motívom objaví pri dverách.

Značková kvalita za rozumnú cenu: Samsung Galaxy A60

Takmer všetci fanúšikovia spoločnosti Samsung si stihli všimnúť, že čínsky výrobca ukončil výrobu lacných telefónov radu J a namiesto toho sa zameral na telefóny pôvodne strednej triedy radu A. Tak ako všetky „áčka“, aj Samsung A60 si zaslúži našu pozornosť. Užijete si s ním pôsobivý lesklý design a prepracovaný displej, ktorého prevažnú časť z prednej strany zaberá Infinity-O LCD displej. Od tohto telefónu môžete naviac očakávať aj výkonný fotoaparát so slušnými parametrami, vďaka ktorým dokáže vytvoriť kvalitné obrázky aj videá. Telefón je perfektným kompromisom pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitné zariadenie od popredného výrobcu za férovú cenu. Ak ste sa pre tento model smartfónu rozhodli, určite si nezabudnite zaobstarať aj prvotriednu ochranu, na ktorej naozaj záleží. A nielen na nej. Nezabúdajte taktiež zachovať svoj vlastný štýl, individualitu a originalitu obalmi zo svojej vlastnej dielne a s vlastnou potlačou.