Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A6 (2018)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Samsung Galaxy A6 (2018) podľa svojho

Používať mobilný telefón bez obalu je ako dovolenkovať bez zdravotného poistenia – možno vám to prejde, ale skôr či neskôr vás jednoducho prestane baviť tá neistota. Každý z nás chce mať totiž záruku, že aj keď dôjde k najhoršiemu, nie je sa čoho obávať. S obalom sa vám totiž váš smartfón neoškrie, neznečistí ani nepoškodí a vy ho tak môžete každý deň používať celkom bez stresu a obáv. Ak je obal kvalitný, máte vyhraté. Ak je váš obal však iný, ako ktorýkoľvek obal na svete, vyhrali ste jackpot! A presne ten vám ponúkame v podobe obalov, ktoré si môžete navrhnúť sami podľa vlastnej fantázie. Vytvoríte tak pre svoj telefón bezpečné prostredie a naviac celkom podľa vašich predstáv.

Vlastný motív – vlastné štýlové puzdro - Samsung Galaxy A6 (2018)

Na svoj kryt si môžete navrhnúť čokoľvek. Svojho štvorkolesového tátoša, fotku z dovolenky, romantický západ slnka v Tatrách, rodinnú momentku z Vianoc či smiešne zachytenie vašich detí pri hre. Je to len na vás. Neklaďte si žiadne hranice a vytvorte si obal, na ktorý budete hrdí za každej situácie. Telefón Samsung Galaxy A6 (2018) vás naviac nikdy nenechá v štichu. Ani v daždi. Okrem toho, že je vodeodolný, sa totiž vyznačuje vysokým výkonom, funkciou Dual SIM a skvelou výdržou batérie. Má elegantný, nevtieravý design a skvelú kvalitu fotografií rovnako ako displeja. Aj napriek kovovému telu sa nevyšmykne z ruky. Pokiaľ chcete výkonný telefón od spoľahlivého výrobcu, nemohli ste sa rozhodnúť lepšie!

Puzdra s grafickou pre Samsung Galaxy A6 (2018)

Váš Samsung Galaxy A6 (2018) by ste však mali aj náležite ochraňovať, aby ste sa vyhli nepríjemným odreniam, škrabancom a ryhám. Niekedy totiž stačí jeden nešťastný pád alebo pošmyknutie a váš telefón je kompletne zničený. Ak nie jeho funkcie, tak určite minimálne jeho estetická stránka. A to nás často mrzí ešte viac. So správny odolným obalom však nič podobné nehrozí a preto si ho zadovážte ešte dnes.