CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A42 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal s vlastnou fotografiou podľa vašich predstáv

Aj vy ste už unavení z kompromisov, ktoré musíte robiť v rámci vyberania obalu na váš telefón? Jeden je krásny, ale nie je vyrobený z kvalitného materiálu, druhý je síce kvalitný ale nepáči sa vám jeho otváranie, tretí sa zdá byť dokonalý až kým ho neuvidítena ďalších desiatkach telefónov na ulici. Na takéto problémy môžete s našimi krytmi zabudnúť. Dávame vám totiž možnosť vytvoriť si obal presne podľa svojich predstáv a za použitia vlastnej fotografie. V praxi to vyzerá tak, že si na našej stránke vyberiete typ obalu, kliknete naň a naše webovky váš automatick ypresmerujú do online kreatívnej dielne kde si nahráte svoju fotografiu a všetky ďalšie materiály, ktoré chcete mať na svojom kryte. Poupravujete ich polohu, veľkosti, pridáte k nim texty, obľúbené farby alebo iné obrázky z našej galérie, potvrdíte a odošlete. Od tohto kroku to za vás spoľahlivo preberieme my. Obal vám vyrobíme a zašleme až pred vaše dvere s potlačou, ktorú ste si sami vytvorili.  

Puzdro s vlastným motívom na Samsung Galaxy A42 5G

Obal na telefón by už nemal byť len nepraktickou povinnosťou tých, ktorí chcú ochrániť svoje zariadenie pred poškriabaním, vplyvmi pádov alebo nečistotami. Pre nás je to viac! Naše obaly sú nielen štýlové ale taktiež veľmi kvalitné vyrobené z materiálov, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy bezpečia. A naviac sú úžasné na dotyk aj pri manipulácii.  

Samsung Galaxy A42 5G v hlavných úlohách

Vedeli ste, že najlacnejší Samsung s 5G pripojiteľnosťou na našom trhu je práve mobil Samsung Galaxy A42 5G? Okrem ultra rýchleho 5G pripojenia s ním však získate aj batériu s kapacitou 5 000 mAh a rýchlym 15W nabíjaním, štvoricu pôsobivých fotoaparátov na zadnej strane alebo 6,6-palcový Super AMOLED displej s čítačkou odtlačkov prstov. K tomu si môžete vybrať dizajn v hviezdnej šedej, jasne bielej alebo elegantnej čiernej.