CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A41

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Potešte sa s vlastným krytom na mobil

V tejto dobe je čoraz dôležitejšie nájsť si svoju vlastnú cestu, spôsob, ako sa odlíšiť od davu, vyniknúť a ukázať svoju jedinečnosť. Niektorí to skúšajú prostredníctvom nápadného oblečenia, iní stavia na výrazný účes či mejkap. My vám však ponúkame spôsob, ktorý je nielen praktický, ale aj šikovný a časovo nenáročný. Prečo by ste to nemali skúsiť so zariadením, ktoré máte denne v ruke prakticky neustále? Práve originálny kryt na mobil tak pritiahne želanú pozornosť a pomôže vám dosiahnuť to, o čo vám ide. Upútať skutočne rafinovaným a sofistikovaným spôsobom, ktorý rozhodne nepôsobí lacným dojmom. Unikátne puzdro na mobil pre váš telefón Samsung Galaxy A41 je skrátka to, čo hľadáte.

Jednoduchá tvorba návrhu na vlastný kryt na smartfón

Nejde pritom o nič zložité. Postačí, ak sa necháte viesť jednoduchým, intuitívnym postupom a už o niekoľko minút môžete mať navrhnuté puzdro, aké nebude mať nikto iný na svete. Znie to úžasne, však? Dobrá správa je, že to tak aj naozaj funguje. Žiadne náročné ani dlhotrvajúce metódy. Úplne hravo si vyskladáte farby, motívy, fotografie, písmená alebo celé vety, ktoré by vás mali reprezentovať na obale na telefón. Všetko upravíte tak, aby ste s výsledkom boli po každej stránke spokojní a pošlete to nám. My sa už postaráme o to, aby sme vaše predstavy zhmotnili do parádneho obalu, ktorý vyzdvihne váš smartfón a poskytne mu to, čo vám doteraz chýbalo.

Vlastný motív krytu pre Samsung Galaxy A41

Ak neviete, ako začať, najprv si premyslite, ako by mal váš obal na telefón vyzerať. Čo by ste na ňom vlastne chceli mať? Možno je to fotografia vášho priateľa či priateľky, alebo drahej polovičky či milovaného zvieratka. Prípadne by vám dobre padol pohľad na fotografiu z obľúbenej dovolenkovej destinácie. Ak na obrázky či fotky veľmi nie ste, pokojne si môžete zvoliť aj decentnejšie nápady. Napríklad výstižný citát, životnú múdrosť alebo svoje heslo, ktorým sa riadite a celé to pekne podčiarknuť vhodnou farbou alebo grafikou.