Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A31

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny kryt len pre vás

Aj keď si na svoj Samsung Galaxy A31 môžete v našom e-shope vybrať z viac ako 300 druhov, farieb a motívov krytov, nie vždy môžete nájsť presne to, čo ste hľadali. V tom prípade prestaňte hľadať a vezmite iniciatívu do vlastných rúk – vytvorte si obal so svojimi vlastnými fotografiami a s grafikou, ktorá vám bude vyhovovať. Tvorba krytov na mobilné telefóny je v elektronickom obchode Etuo.sk veľmi jednoduchá. Stačí si premyslieť, čo by malo tvoriť povrch vášho puzdra. Bude to fotografia vašej obľúbenej hudobnej skupiny, domáceho maznáčika, nalešteného štvorkolesového tátoša alebo vašich milovaných detičiek? Je to len na vás. Grafiku môžete doplniť aj o motivačné citáty či slová obľúbených básní.

Obal na Samsung Galaxy A31 s vašou fotkou

Pred odoslaním si svoju grafiku starostlivo skontrolujte – vybrali ste si správny typ obalu na správny typ telefónu? Vyzerá obal presne podľa vašich predstáv? Ak ste na otázky odpovedali slovkom „áno“, stačí už len dokončiť objednávku a počkať, kým váš originálny obal zazvoní pri dverách. Personalizované obaly sú skvelým priestorom na to, aby ste vyjadrili svoju kreativitu, pretavili svoje nápady do reálneho sveta a naviac sa pri tom skvele zabavili.

Samsung Galaxy A31 vám naozaj vydrží

Milujete farby? Potom určite oceníte možnosť vybrať si u modelu telefónu Samsung Galaxy A31 medzi elegantnou čiernou, jemnou bielou, krásnou modrou alebo divokou červenou presne farbu, ktorá najviac zapasuje vášmu štýlu. Veľkou výhodou tohto smartfónu je aj vytrvalá 5 000 mAh batéria, ktorá vydrží bez potreby nabíjania celé dva až tri dni a naviac podporuje aj rýchle nabíjanie. A najlepšou vychytávkou je skvelý fotoaparát so štyrmi objektívmi – hlavný senzor s rozlíšením 48 MPx, 8 MPx ultra širokouhlá kamera so 123-stupňovým uhlom pohľadu, 5 MPx snímač na makro fotky a taktiež 5 MPx hĺbkový senzor na lepšie vytváranie fotografií s rozmazaným pozadím.