Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A30s

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Plňte si svoje sny o jedinečnosti.

Každý z nás chce byť jedinečný. Ale pri záplave rovnakých produktov na celostvetovom trhu od topánok až po krémy na tvár to nie je jednoduché. Práve preto by sme mali využiť každú príležitosť na to byť výnimoční a odlíšiť sa od všetkých ostatných. Telefóny nám na mieru výrobcovia asi nevyrobia – ale čo tak vyrobiť si obal, ktorý presne sadne všetkým našim predstavám? S fotografiou, osobným textom, farbou podľa svojho výberu a motívmi podľa osobitného štýlu. Jeho tvorba je naozaj zábavná a zvládne ju takmer každý, kto vie pracovať s internetom. Navrhnutý obal pre vás vytlačíme a doručíme ho až k vám domov.

Vlastný dizajn obalu na telefón jednoducho a s rozumom

Váš smartfón sa s vlastnoručne navrhnutým obalom blysne nielen medzi vašimi známymi, ale aj kolegami či rodinou. V prvom kroku si premyslite, ako by malo vaše puzdro na telefón vyzerať. Navrhnete si naň koláž z obľúbených fotografií alebo dáte prednosť výstižným mottám na každý deň v týždni doplneným o zaujímavé motívy, ktoré vám ponúkneme v rámci grafického editora? Doplňte svoj design farebným pozadím a pred odoslaním ho vždy poriadne skontrolujte. Chceme totiž, aby ste s ním boli 100% spokojní!

Samsung Galaxy A30 je nová hviezda

Milujete výkonné skenery odtlačkov prstov zabudované priamo v displeji telefónu? Potom vás mobil Samsung Galaxy A30s iste nesklame. Naviac jeho displej si väčšina z jeho používateľov zamiluje na prvý pohľad! Ide totiž o jasný, široký a úžasne prepracovaný 6,4-palcový Infinity-V displej vo verzii HD+ Super AMOLED. Telefón však okrem skvelého displeja ponúka omnoho viac – napríklad vybavenie pre tvorbu dokonalých obrázkov. Zabezpečí to vďaka 25 Mpx hlavnému objektívu, prídavnému objektív, ktorý zachytáva obraz s uhlom až 123˚ a hĺbkovému 5 Mpx objektívu. Vytvoríte s ním tak prepracované zábery a to isté sa týka aj 16 Mpx predného fotoaparátu ako stvoreného pre dokonalé selfie obrázky.