CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A30

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Majte niečo výnimočné – obal na mobil s vlastnou potlačou: Samsung Galaxy A30

Snívali ste niekedy o tom, vlastniť niečo ako jediná osoba na svete? Niečo, čo by nikto iný nemal a vy by ste sa tak cítili úplne jedineční? Čo tak originálny obal na telefón, ktorý si sami navrhnete a bude spĺňať všetky vaše požiadavky? Už by ste sa nestretávali s ľuďmi, ktorí majú rovnaké mobily či na nich nosia rovnaké vzory. S nami sa tento sen stal realitou a vy si ho môžete ako jeden z mála šťastlivcov užívať naplno.

Samsung Galaxy A30 - Vytvoriť si kryt s vlastným motívom je zábava!

Tvorba vlastnej potlače je pritom naozaj jednoduchá. Zvládnete ju za pár minút v našom online editore. Jedinou prekážkou bude vybrať si, ako chcete, aby váš kryt vyzeral. Bude obsahovať koláž rôznych fotografií alebo len jeden obrázok, ktorý to povie za všetky? Grafiku môžete potom doplniť farebným pozadím, životným mottom alebo vzormi v ponuke od výmyslu sveta. Naše pozadia sú v základe biele tak, aby bola vaša grafika dobre viditeľná. Práve preto si pred odoslaním ešte raz všetko pozorne skontrolujte tak, aby ste nevynechali prázdne žiadne miesto.

Moderný smartfón Samsung Galaxy A30 pre moderných užívateľov

Smartfón Samsung A30 pre vás bude ako stvorený, pokiaľ vyžadujete všetko to, čo by mal spĺňať štandardný telefón od špičkového výrobcu. Určite vás zaujme pestrý AMOLED displej s najnovšími technológiami, moderný design a štýlové prevedenie. Nahliadnite dovnútra! Zistíte, že moderný vzhľad vzhľad nie je to jediné, čo ukrýva. Jeho súčasťou je aj aktualizovaný softvér a slušný fotoaparát a batéria, ktorá dlho vydrží. Ste fanúšikom najrôznejších hier? Potom pre vás možno Samsung Galaxy A30 nebude najoptimálnejším riešením, pretože je možné, že nebude tak efektívne stíhať vaše tempo. Ide však o kvalitné zariadenie v peknom prevedení a za rozumnú cenu, ktoré bežnému užívateľovi prinesie veľa radosti a dokáže uspokojiť základné požiadavky, ktoré telefón má spĺňať.