Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A21

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Bezpečie na prvom mieste

Patríte aj vy do rodiny Samsung? Potom ste už iste premýšľali o efektívnej ochrane svojho mobilu pred dôsledkami pádov, poškriabaním alebo odretím. Najistejšie je spoľahnúť sa na odolné obaly na telefóny, ktoré vám dodajú pocit istoty a pohody . Nech už si váš telefón hodíte do kabelky hneď vedľa kľúčov alebo sa vám ho podarí pustiť z rúk na betónovú zem.

Dizajn obalov na Samsung Galaxy A21 je dôležitý

Práve preto by ste jeho tvorbu nemali nechávať na nikoho cudzieho a radšej sa spoľahnúť sami na seba. Ako? No predsa vytvorením svojho vlastného dizajnu krytu na Samsung Galaxy A21. Použiť dokonca môžete svoju vlastnú fotografiu. Doplniť ju môžete o rôzne nápisy alebo motívy z našej galérie, ktoré sme pre vás s tímom grafikov pripravili. Všetko, čo musíte spraviť, je prihlásiť sa do nášho online editora a začať tvoriť a upravovať. Je to naozaj jednoduché. Nahrajte svoju fotografiu s rodinou či priateľmi, doplňte ju o zaujímavé motívy alebo textové polia a podfarbite obľúbenými farbami. Ak by ste si radi takýto obal vytvorili, ale neviete, ako na to či na to nemáte fantáziu, inšpirujte sa na našom Instagram profile etuo. Nájdete tam množstvo krásnych výtvorov od influencerov a ambasádorov značky, ktoré vám môžu vnuknúť skvelé nápady.

Nechcete na mobile šetriť? Potom stavte na Samsung Galaxy A21

Prajete si telefón s atraktívnym dizajnom a skvelými funkciami? Potom bude pre vás Samsung Galaxy A21 ako stvorený. Jeho batéria s kapacitou až 4 000 mAh vám dovolí surfovať po internete, prezerať si videá, telefonovať či počúvať obľúbenú muziku omnoho dlhšie, než ste zvyknutí. Naviac jej vďaka rýchlemu nabíjaniu expresne „doplníte šťavu“ a môžete s telefónom naplno fungovať ďalej. Iste vás poteší aj 16 MPx fotoaparát so štvoritým objektívom alebo možnosť uzamykania obrazovky s ultrasonickým senzorom odtlačkov prstov.