CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A20s

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si kryt na Samsung Galaxy A20s s vlastnou potlačou

Aj keď vám v e-shope etuo.sk ponúkame na Samsung Galaxy A20s stovky atraktívnych krytov, niektorí naši zákazníci jednoducho chcú byť celkom výnimoční a vlastniť obal, ktorý by mali ako jediní na svete. My vám samozrejme tento luxus bez problémov doprajeme - vďaka možnosti vytvoriť si obal s vlastnou potlačou na našich webových stránkach. Je to veľmi rýchle a jednoduché. Na svojom kryte tak môžete mať fotografie svojej rodiny alebo priateľov, vášho domáceho miláčika alebo obľúbenej dovolenkovej destinácie. Mnohí naši zákazníci si z neho vyrobia akúsi “nástenku snov”, kde si zobrazia motivačné citáty, svoje vysnívané auto, motorku, dom alebo prácu. Tak, aby pohľad na obal motivoval, nech už robíte čokoľvek. 

Kvalitné obaly s originálnou potlačou

Obaly, na ktoré tlačíme vaše originálne návrhy, musia byť v prvom rade kvalitné. Väčšina z nich obsahuje prvotriedne TPU materiály odolné voči vlhkosti aj prachu, ale hlavne voči mechanickému poškodeniu. To, že je teda obal krásny na pohľad neznamená, že nebude 100 % odolný a trvácny. Naše obaly uchránia váš telefón aj pred pádom z vyššej výšky, škrabancami, hlbšími vrypmi alebo intenzivnym pôsobením slnečného žiarenia. Či už zvolíte knižkový alebo silikónový obal, každý z nich krásne priľne na váš telefón a už ho nepustí. Ani pri pádoch či silnejších nárazoch.           

Samsung Galaxy A20s: dobrý výber 

Ak ste si ako svojho spoločníka vybrali práve telefón Samsung Galaxy A20s, iste nebudete ľutovať! Poskytuje vám celý rad možností, ako sa s ním dobre zabaviť a taktiež ho využiť pri pracovných povinnostiach. Jeho fotoaparát sa postará o tie najlepšie zážitky z fotenia vďaka trojitému objektívu obsahujúcemu hĺbkový senzor a ultra širokú šošovku, ktoré z vás spravia takmer profesionálneho fotografa. Nikdy vás nesklame ani jeho batéria s kapacitou 4 000 mAh, ktorá vám vydrží bez potreby nabíjania aj na sledovanie videí, hranie hier či komunikáciu s priateľmi.