Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A20

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na telefón Samsung Galaxy A20 si vytvorte sami – lebo vy na to máte!

Každý deň na sebe nosíme niečo, čím sa snažíme zaujať okolie a cítiť sa fantasticky. Prečo to isté nedovolíme aj svojmu telefónu? Aj on predsa dotvára náš celkový outfit, zvlášť pokiaľ ho máme neustále pri sebe. Aby ste si mohli navrhnúť svoj originálny krytu na telefón Samsung Galaxy A20 nemusíte však byť profesionálny designér alebo grafický expert.

Jednoduhá cesta za vysnívaným krytom: Samsung Galaxy A20

V ďalšom kroku vyberte a nahrajte svoju obľúbenú fotografiu. Môže to byť vaša svadobná fotografia, ukážka vysnívanej dovolenky alebo roztomilý obrázok domáceho maznáčika. Obrázok máte možnosť doplniť vtipným textom či zaujímavým heslom. Dbajte však na jeden dôležitý fakt: puzdrá sú v základnom nastavení biele tak, aby na nich čo najlepšie vynikli vaše motívy. Nezabúdajte teda, že pokiaľ niekde vynecháte miesto, prejaví sa na kryte ako „biele pozadie“. Keď ste so svojím designom maximálne spokojní, zašlite nám návrh a my sa postaráme o všetko ostatné. Teraz už len čakajte, kedy sa váš originálny kryt s vlastným motívom objaví pri dverách.

Hviezda strednej triedy mobilov - Samsung Galaxy A20

Telefón Samsung Galaxy A20 sa hodí pre bežných užívateľov, ktorí od telefónu vyžadujú zvládanie základných funkcií a taktiež niečo malého naviac, čo poteší a dodá punc výnimočnosti aj v strednej triede telefónu. V tomto prípade pôjde rozhodne o príjemný AMOLED displej či naozaj kvalitný fotoaparát. Môžete sa taktiež spoľahnúť na jeho solídnu konštrukciu či neuveriteľne dlhú výdrž batérie a ďalšie výhody. Herný výkon telefónu nie je najlepší, ale v strednej triede s ním rozhodne nemáte čo pokaziť. Mnoho odborníkov však nie je celkom spokojných s designom tohto telefónu. Tým sa však nedajte odradiť! Je práve na vás, aby ste si vybrali kvalitný a odolný obal z našej ponuky, vďaka ktorému bude váš telefón vyzerať dokonale, štýlovo a hlavne bezpečne za každých okolností.