CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy A12

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na Samsung Galaxy A12 s vašou fotografiou

Máte už aj vy po krk nudných obalov, ktoré má každý druhý na ulici? Hľadáte pre seba originálnejšie riešenie? Chcete, aby o vás váš kryt na telefón povedal niečo osobné alebo aby bol stelesnením vašich najtajnejších snov? Ak ste 3x po sebe odpovedali áno, ste u nás na tom najsprávnejšom mieste! Poďte s nami vytvoriť puzdro na svoj Samsung Galaxy A12 presne podľa svojich predstáv! Na svojom obale môžete nosiť svoje obľúbené fotky, podobizňu vášho milovaného herca či zajímavým fontom napísané vaše životné motto alebo mená vašich detičiek. Je to jednoduché a navyše si svoj obal môžete navrhnúť celkom sami! O kvalitu takéhoto obalu sa pritom vôbec nemusíte strachovať! Vaše fotografie tlačíme na prvotriedny biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikli všetky farby. 

Pretože vy ste dizajnérom svojho vlastného štýlu 

Vyberte si teda svoju obľúbenú fotku a nahrajte si ju do nášho online kreatívneho editora. V tomto intuitívnom a hravom prostredí si svoj dizajn upravte do dokonalosti. K fotografií pridajte krásne pozadie, motívy z našej galérie podľa vášho výberu či textové polia. Ste hotoví? Skvelé! Teraz už len stačí, aby ste svoj dizajn odoslali k nám a my sa postaráme o jeho pretavenie do toho najoriginálnejšieho obalu na svete - podľa vašej fantázie.  

Zvoľte si obľúbený model Samsung Galaxy A12 

Chcete sa spoľahnúť na výkonné zariadenie, ktoré splní každú vašu potrebu, ale zároveň vám prinesie konkurenčnú cenu a skvelé technologické prvky? Potom stavte na Samsung Galaxy A12. Od prvého dňa si môžete užívať jeho štvoritý fotoaparát s rozlíšením hlavného snímača 48 MPx alebo selfie kameru s rozlíšením 8 MPx, jasný 6,5 - palcový displej v HD+ rozlíšení či prepracovaný dizajn v žiarivých farbách. Bezpečný a plynulý chod zariadenia potom zabezpečí výkonný procesor od MediaTeku s maximálnym taktom 2,3 GHz doplnený o 4 GB operačnú pamäť a 64 GB úložisko.