Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung

Filtre Collapse
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte pre svoj Samsung kryty s vlastným motívom

Ak patríte medzi majiteľov telefónu tejto značky, mali by ste svoj Samsung ochrániť pred poškodením. A možno ho túžite aj odlíšiť od ostatných, však? V takomto prípade by ste si mali nechať vytvoriť obal s vlastnou potlačou, ktorú nebude mať nik iný, len vy. Ako na to? Odporúčame vám navštíviť našu kreatívnu dielňu, v ktorej si rýchlo a najmä jednoducho vytvoríte originálne kryty s jedinečnou potlačou. Kvalitné puzdrá na mobil s vlastným motívom si navrhnete a zadáte do výroby online, aby ste sa už o pár dní mohli tešiť zo svojho originálneho kúsku. Vytvoriť pre nás kryty s fotografiou vašich najbližších, štvornohého miláčika alebo napríklad rozkvitnutej záhrady vášho domu, nie je žiaden problém, za ich kvalitu ručíme, podobne ako pri našich ostatných produktoch.

Kryty na mobil Samsung ochránia váš telefón pred poškodením

Unikátne vlastné kryty poskytnú vášmu telefónu Samsung ochranu proti mechanickému poškodeniu a navyše sa môžu pochváliť výnimočnou kvalitou tlače. Farby nevyblednú a váš telefón bude neustále v bezpečí pred škrabancami i nepeknými odtlačkami prstov. Na čo musíte dbať, je správne zvolenie značky a vhodný výber typu obalu. Na značke záleží preto, aby váš model telefónu v obale dobre držal a všetky výrezy a otvory presne zodpovedali funkčným a ovládacím prvkom. Len tak budete môcť telefón používať bez toho, aby ste z neho puzdro či obal skladali.

Samsung je značka pre všetkých

Značka Samsung je v Južnej Kórei najväčšou spoločnosťou a postupne sa z predaja elektroniky vypracovala na lídrov trhu so smartfónmi – androidmi. Telefóny Samsung Galaxy dnes vlastnia milióny ľudí na celom svete, vďaka čomu sa firma stala doslova kultovou značkou, o ktorej výrobky stoja všetci: od úspešných podnikateľov až po tínedžerov, ktorí sa chcú hrať. Na trh Samsung neustále prichádza s novinkami, takže si všetci prídu na svoje.