Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme X50 5G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si kryt s vlastným motívom na váš Realme X50 5G

Prestaňte už hľadať dokonalý obal na váš telefón, ktorý jednoducho nikde nemôžete nájsť a vyrobte si ho sami. My vám k tomu poskytneme všetko potrebné. Mnoho celebrít a influencerov to už spravilo a užívajú si svoje puzdrá s vlastnými fotografiami tak, ako nikdy predtým. Je to totiž veľmi jednoduché a naviac ohromne zábavné. Stačí mať pripojenie k telefónu a pár minút voľného času naviac. Vyberte si typ obalu, ktorý vám bude pre váš Realme X50 5G najviac vyhovovať, kliknite na neho a naše webové rozhranie vás presunie priamo do online editora. Tam nahráte svoju fotografiu, ktorú následne upravíte pridaním textového poľa, obrázku alebo obľúbenej farby. No a potom si svoj motív len skontrolujete a zašlete nám ho. No a my sa už postaráme o zvyšok. 

Kvalitné obaly s vlastnou fotografiou

Všetky naše obaly perfektne držia na telefóne a nemusíte sa báť, že by sa vám pri páde zošmykli. Puzdrá majú precízne výrezy, ktoré vám umožňujú bez problémov nabíjať, fotografovať alebo počúvať obľúbenú hudbu bez potreby odstraňovania obalu. Pochádzajú z tých najkvalitnejších materiálov – kvalitných silikónov či TPU, takže sa nemusíte báť o ich trvanlivosť alebo odolnosť voči nepriaznivým vplyvom. Skrátka váš telefón dokážu ochrániť za každej situácie. A to je to najdôležitejšie.     

Výkonný a dostupný profesionál Realme X50 5G

Ak hľadáte pôsobivé zariadenie s množstvom zaujímavých prvkov a zároveň férovou cenovkou, rozhodne stavte na mobil Realme X50 5G. Vďaka superrýchlej 5G pripojiteľnosti a 6,6-palcovému Full HD+ displeju s rozlíšením 1 080 x 2 400 bodov a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz sa pre vás iste stane nenahraditeľným partnerom pri hraní vašich obľúbených online hier. Naviac vám prináša krásny dizajn a expresné 10W nabíjanie, s ktorým budete mať batériu s kapacitou 4 200 mAh nabitú na 100 % už za 55 minút.