CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme X2 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Osobné obaly na Realme X2 Pro podľa vašich predstáv

Priali by ste si obal, aký nemá nikto iný na svete a s ktorým zapôsobíte na svoje okolie? Alebo by ste takýto kryt na Realme X2 Pro chceli venovať svojim blízkym? Riešením je vytvorenie krytu s vlastnou potlačou podľa vašej fantázie. Jediné, čo budete potrebovať, je dokonalá fotografia, ktorú chcete mať neustále na očiach na kryte svojho telefónu. Nezabudnite však, že by mala byť v tlačovej kvalite, aby sa vám zobrazila čo najlepšie. Doplňte ju krásnym motívom z našej galérie, obľúbenými textami alebo príjemným farebným pozadím. To všetko zvládnete pri použití našej online kreatívnej dielni dostupnej na webových stránkach etuo.sk.    

Kvalitné kryty na Realme X2 Pro s vlastnou fotografiou

Ak ste si svoju grafiku upravili a ste s nou 100 % spokojní, odošlite nám ju na vytlačenie. Obaly, ktoré pre tlač vašich motivov používame, sú veľmi kvalitné, odolné voči škrabancom aj vlhkosti a nečistotám. Vaša fotografia bude umiestnená na ich zadnej strane, pričom bočné hrany ostanú transparentné. Tak vynikne nielen fotografia, ale aj samotný dizajn vášho telefónu. Osobný obal môžete používať vy sami, alebo ho môžete venovať aj ako originálny darček od srdca svojim blízkym.     

Vysoký výkon s Realme X2 Pro 

Telefón Realme X2 Pro je skvelým doplnkom pre všetkých, ktorí chcú so svojim mobilom zažívať každodenné dobrodružstvá na cestách aj v pohodlí domova. Hneď pri prvom kontakte vás iste zaujme jeho moderný dizajn doplnený na povrchu hladkým 3D sklom, pútavou modrou a bielou farbou a naozaj prepracovaným dipslejom. Super AMOLED 6,5-palcová obrazovka používa technológiu DCI-P3 Color Space pre ešte lepšie rozlíšenie a bohatosť farieb a je plne certifikovaná svetoznámym inštitútom TÜV Rheinland. Displej má v sebe zabudovaný aj senzor odtlačkov prstov s rýchlosťou až 0,23 sekúnd, takže vaše dáta budú s mobilom Realm X2 Pro naozaj v bezpečí.