Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme C3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na Realme C3 za pár minút

Zapáčili sa vám obaly na telefóny s vlastnými fotografiami? V posledných dňoch ich na svojich sociálnych sieťach prezentujú influenceri aj známe osobnosti. Ak by ste sa nimi chceli aj vy inšpirovať a získať kryt na mobil konečne podľa svojich predstáv, nie je nič jednoduchšie! Stačí, ak sa prihlásite do nášho online editora a jeden taký si sami navrhnete. Alebo hneď niekoľko, pretože dobrých fotiek nie je ani na krytoch na mobil jednoducho nikdy dosť.

Svoj obal máte v rukách vy sami

V prvom rade by ste si mali vybrať zo svojej galérie naozaj pôsobivý obrázok. Pôjde o záber z exotickej dovolenky či z divokej párty s kamarátmi alebo dáte prednosť rodinnému obrázku zo svadby, krstín či oslavy narodenín? Na svoj kryt si môžete dať fotografiu svojho domáceho miláčika, detí či partnera ale aj vašu obľúbenú hudobnú kapelu, herca, maliara či speváčku. Je to len na vás. Vašu fotografiu potom nahrajte na náš web a uistite sa, že je napasovaná tak, aby vyhovovala rozmerom obalu aj jeho výrezom na fotoaparát. Doplniť ju následne môžete o textové pole, moderné motívy, ktoré pre vás exkluzívne pripravil náš grafický tím alebo výrazné farby podčiarkujúce váš štýl. Váš dizajn vytlačíme na kvalitný biely podkladový kryt vyrobený z TPU materiálu či syntetickej kože.

Realme C3

Realme C3, to je nerušená zábava doplnená o skvelé výkony. Tento telefón vám svojou výraznou červenou či modrou farbou učaruje na prvý pohľad. Jeho dizajn ladne dopĺňa aj 6,5-palcový Mini-drop displej s HD+ rozlíšením. 12 MPx zadná kamera s a skladá z dvoch šošoviek pripravenými natáčať slo-mo videá, robiť prepracované portréty alebo jednoducho zachytiť objekty v tých najlepších farebných odtieňoch. Doprajte si s ním naviac aj pohodlné používanie so silnou 5 000 mAh batériou a nedajte sa až tri dni jednoducho ničím rušiť!