CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme C11

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si vlastný obal na Realme C11

Vedeli ste, že aj vy môžete mať obal s vlastnou fotkou, ktorý je dnes taký populárny medzi celebritami a influencermi? Nahrajte si na svoj kryt snímku podľa vlastného výberu a my vám ho na mieru vyrobíme len za niekoľko dní. Tak, aby ste sa zo svojho obalu mohli tešiť čo najskôr. Na svoj obal na Realme C11 si môžete zvoliť akýkoľvek motív. Vyberte si obrázok z exotickej dovolenky na Bali či zo stanovačky na Balatone. Dajte si na neho fotku zo svadby alebo z krstu vašich detičiek. Použite snímky od profesionálneho fotografa alebo rozmazané selfie zachytené vašou drahou polovičkou. Fantázii jednoducho medze nekladieme. A ak neviete, ako na to, nechajte sa inšpirovať našim účtom na Instagrame. Objavíte na ňom mnoho kúskov od našich blogerov, ktoré vás zaručene nadchnú a vnuknú vám nápady na tvorbu vlastného puzdra na Realme C11.

Kvalitný obal so super fotkou

Vaše fotky vytlačíme na ten najkvalitnejší kryt tak, aby vám na ňom obrázky vydržali naozaj dlho aj keď budete chcieť obal umývať vlhkou handričkou, dezinfekčným prostriedkom alebo sa vám naň jednoducho vyleje káva či pravidelne zmokne. Kryt sadne na váš mobil úplne presne, skopíruje jeho rozmery aj výrezy a bude pre vás skrátka ako jeho druhá koža. Puzdrá vyrábame z trvácneho TPU materiálu, silikónu príjemného na dotyk alebo z elegantnej syntetickej kože. Vyberte si ten, ktorý sa vám páči najviac a potom už iba tvorte. Je to naozajstná zábava.

Ešte lepší Realme s modelom C11

Hľadáte dostupný telefón, ktorý bude skvele vyzerať a ešte lepšie sa ovládať? Potom siahnite po modeli Realme C11. Vďaka umeleckému spojeniu dvoch farieb a 6,5-palcovému bezrámčekovému displeju Mini-drop vyzerá už na prvý pohľad fantasticky. Pridajte si k tomu masívnu batériu s kapacitou 5 000 mAh, dvojitý fotoaparát s rozlíšením 13 + 2 MPx a výkonný Helio G35 procesor a dostanete ideálneho spoločníka pre každého moderného používateľa.