Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme 7i

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Puzdrá s vlastnými motívmi na Realme 7i

Chcete mať obal, ktorý je naozaj trendy a vyšperkovaný do posledného detailu? Nechajte sa inšpirovať tým, čo na svojich mobiloch nosia celebrity a influenceri - dajte si na svoj kryt aj vy svoju vlastnú fotografiu. Ešte nikdy tu nebola možnosť vytvoriť si tak vysoko personalizovaný kryt na telefón, ako práve dnes. Obal so svojou fotkou môže navyše poslúžiť nielen vám ale aj vašim blízkym. Venujte im ho ako osobný darček, ktorý však neostane ležať pod nánosom prachu na polici, ale každý deň ho plnohodnotne využijú! Rovnako ako vy. Pre tvorbu vlastných motívov naviac nemusíte byť odborníkom na grafiku ani nemusíte vlastniť drahý software. Všetko zvládnete online pomocou nášho editora pri výbere krytu na mieru. Ste pripravení? Pohodlne sa usaďte a začnite s tvorbou - bude to naozaj zábava! 

Fotografie nenoste len v mobile, ale aj na mobile

Ako na výrobu svojho krytu? Vyberte si svoju obľúbenú fotografiu, nahrajte do nášho online editora a upravte podľa svojej fantázie. Ak vám pri tvorbe chýba inšpirácia, prezrite si náš etuo Instagram účet, kde nájdete nápady na originálne obaly našich ambasádorov influencerov, ktorí jednoducho vedia ako na to. Pamätajte si len, že fotografie by ste mali nahrávať vo vysokej kvalite tak, aby bol výsledok čo najkrajší.        

Realme 7i od Xiaomi ako skvelá voľba

Priali by ste si telefón, ktorý drvivú väčšinu svojich konkurentov zadupáva do zeme excelentným pomerom cena / výbava? Potom stavte na Realme 7i. Samozrejmosťou je pre tento telefón aj LTE, Bluetooth 5.0, pripojenie cez WiFi ac, čítačka odtlačkov prstov či veľmi výkonná batéria s výdržou až 6000 mAh a možnosťou rýchleho nabíjanie 18W, ktorá vám umožní telefón používať bez nabitia aj celý deň. Mobil funguje na platforme Android s nadstavbou Realme UI a okrem ďalších výhod vám ponúka aj 48 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát.