Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme 7 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Krásne obaly na Realme 7 Pro vo vašej réžii 

Podla vyskumov sa na náš telefon pozrieme denne viac ako 200 krát. Naozaj sa tak casto chcete pozerať na obal, s ktorým nebudete 100 % spokojní? Vytvorte si radšej kryt, ktorý budete doslova milovať. A najlepšie na tom je, že si ho môžete pripraviť celkom sami v našej online kreativnej dielni dostupnej v elektronickom obchode etuo.sk. Stačí, keď si vyberiete typ obalu najviac vyhovujúci vašim potrebám a automaticky vás presmerujeme do online editora. Nahrajte si tam vašu vybranú fotografiu, logo firmy, kresby svojich detí, obrázok vášho obľúbeného herca alebo čokoľvek iné, čo uznáte za vhodné. 

Spoločne tvoríme kryt vašich snov

Svoj motív si potom môžete veľmi intuitívne upravovať v našom online programe, kde si budete fotografie na obale posúvať, zmenšovať či zväčšovať, pridávať k nim iné farby, texty alebo obrázky z našej galérie. Keď budete hotoví, svoj výtvor si starostlivo skontrolujte. Vaše motívy totiž tlačíme na biely podklad tak, aby farby čo najviac vynikli. Ak však necháte voľné miesto na svojom obale, bude to znamenať, že sa zjaví ako kúsok bielej farby. Pokiaľ to nie je zámerom, veľmi jednoducho tomu môžeme predísť. Naše obaly na váš smartfón presne zapasujú nielen svojimi rozmermi ale aj výrezmi a strihom. Môžete tak mať istotu, že sa vám v nich telefón už nikdy nepoškodí.  

Vyberte si hviezdny Realme 7 Pro

Smartfón Realme 7 Pro si zamilujete na prvý pohľad. Jeho telo je síce plastové, ale je perfektne zaoblené, takže skvele sedí do ruky. Prednej strane kraľuje 6,4-palcový Super AMOLED displej s rozlíšením 1 080 x 2 400 pixelov a výrezom pre selfie fotoaparát s rozlíšením 32 MPx. Štyri zadné foťáky majú rozlíšenie 64 MPx čo sa týka hlavnej šošovky, 8 MPx širokouhlý senzor a dvojicu 2 MPx fotoaparátov pre lepšie portrétne vlastnosti a pre fotenie makro snímkov. To všetko uzatvára dobrá výdrž batérie, možnosť rýchleho nabíjania aj pôsobivý dizajn.