CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme 7 5G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na Realme 7 5G

Obaly na telefóny už dnes nie sú len nudnou povinnou jazdou pre tých, ktorí sa boja o svoje drahé zariadenie. Dnes je najdôležitejšie, aby vyzerali fantasticky, bavili vás, páčili sa vá a robili vám radosť vždy, keď sa na nich pozriete. Ako to dokázať? Celkom jednoducho! Pripravte si obal na svoj telefón celkom sami – za použitia svojej vlastnej fotografie s najbližšími. Je to veľmi jednoduché a všetko zvládnete aj online pomocou nášho online editora. Ste pripravení? Bude to zábava!

Ako si vyrobíte originálny kryt?

V prvom kroku si musíte vybrať typ krytu na váš Realme 7 5G, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Potom si upravte grafiku v našom intuitívnom online editore. Na svoj obal môžete použiť akékoľvek obrázky, ktoré máte uložené v galérii telefónu alebo počítača. Pamätajte však, aby boli v čo najlepšej kvalite tak, aby na obale úžasne vynikli. Svoju fotku následne upravte. Jej podstatnú časť by nemal zakrývať výrez na fotoaparát či ďalšie výrezy na zadnej strane mobilu. Pridajte text, iné motívy z našej galérie, skontrolujte si celú grafiku a tlačidlom potvrďte. O všetko ostatné sa už postaráme my.

Vyberte si telefón Realme 7 5G

Telefón Realme 7 5G vám padne do oka už svojim príjemným a elegantným prevedením v modrej farbe. Používa operačný systém Android 10 a Realme UI 1.0, s ktorým sa nemusíte pripravovať na nijaké zastavenia či nedokonalosti – fungujú skvele. Tešiť sa môžete na veľmi výkonný štvoritý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx, 8 MPx ultraširokou šošovkou a dvakrát 2 MPx objektívmi pre makro zábery a snímanie hĺbky. Každého používateľa iste poteší aj batéria s kapacitou 5 000 mAH a možnosťou rýchleho nabíjania, kedy ju doplna nabijete už za 65 minút, na 50 % potom za 26 minút alebo bočný snímač odtlačkov prstov.