Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme 7

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si kryt podľa seba na Realme 7

Chápeme, že klasické obaly z bežnej ponuky nemusia sedieť štýlu každého z našich zákazníkov. Preto sme pre vás chceli spraviť niečo viac! Prinášame vám teda knižkové aj plastikové obaly vyrábané presne na mieru vašim potrebám a štýlu. A čo je nanich najlepšie? Ich vzhľad si navrhnete v našom online rozhraní celkom sami. Na svoj obal si tak môžete nahrať svoju obľúbenú fotografiu z dovolenky, zo svadby či z oslavy s priateľmi, alebo si na neho umiestniť čokoľvek iné. Veľmi obľúbené sú napríklad energetické mandaly, vysnívané autá či domy alebo logá firiem a obľúbených značiek. Fantázií sa u nás medze nekladú. V našom programe si môžete obal upraviť podľa svojich predstáv tak, aby ste boli maximálne spokojní. Keď budete hotoví, dizajn si stačí poriadne prekontrolovať a zaslať nám ho. O zvyšok sa postaráme my.

Kvalitné obaly s vlastným motívom 

Vaše motívy tlačíme na tie najkvalitnejšie biele obaly tak, aby čo najviac vynikli ich farby. Dodávame vám len obaly z kvalitných materiálov: TPU, tvrdených plastov či odolnej gumy alebo syntetickej kože. Máte tak istotu, že farby vám ani po rokoch používania nevyblednú a ostanú rovnako krásne ako v deň, keď vám obla prišiel domov.   

Rozhodnite sa pre Realme 7

Hľadáte telefón presne na hranici moderných funkcií a férovej cenovky? Potom ste ho našli práve v modeli Realme 7. Toto zariadenie vám ponúka kvalitu overenú certifikáciou inštitútu TÜV Rheinland, na ktorú sa jednoducho môžete spoľahnúť. Ďalej s ním zažijete skvelé zážitky z fotografovania vďaka 64 MPx Sony fotoaparátu a mnohým jeho funkciám, ako je napríklad Starry mód, ktorý dokáže krásne zachytiť hviezdnu oblohu. Veľmi praktický  je aj jeho 6,5-palcovým displej s rozlíšením Full HD+ a mierou obnovovania obrazovky 90 Hz či 5 000 mAh batéria s 30W rýchlym nabíjaním, ktoré nabije batériu do polovice už za 25 minút.