Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme 6 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obal na Realme 6 Pro s vašim dizajnom

Ako vám znie predstava, že sa už nikdy nebudete musieť báť o bezpečie svojho telefónu? Nehrozí vám jeho poškriabanie, rozbitie v dôsledku pádu na zem ani iné poškodenie. To všetko vďaka odolnému obalu, na ktorý sa môžete spoľahnúť za každých okolností. A to ani zďaleka nie je všetko! Tento obal je totižto vyrobený na mieru len pre vás. Nenájdete ho v žiadnom inom obchode ani v online e-shope. Podobný model nemá nikto iný na svete. Znie vám to ako sen? Je čas sa zobudiť a zrealizovať ho, je to totiž veľmi jednoduché! V etuo.sk vám ponúkame možnosť pripraviť si kryt na Realme 6 Pro s vlastnou fotografiou alebo pútavou grafikou podľa vašich predstáv. 

Pripraviť si vlastný obal na REalme 6 Pro nebolo nikdy jednoduchšie

Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si ten najvhodnejší typ krytu na Realme 6 Pro a prekliknúť sa do našej online kreatívnej dielne. Do nej si nahrajte fotografiu, ktorú budete mať na svojom obale. Bude to záber z vašej svadby? Momentka z oslavy s priateľmi? Snímok vášho domáceho miláčika, vysnívaného auta alebo obľúbenej dovolenkovej destinácie? Je to len na vás! Svoj kryt na mobil môžete premeniť na rámik s fotografiou behom niekoľkých minút. Vašu grafiku si pred odoslaním pozorne skontrolujte a my vám ju začneme hneď na ďalší pracovný deň pripravovať.        

Vyskúšajte nový Realme 6 Pro 

Telefón Realme 6 Pro je stávkou na istotu v podobe pokročilých technológií, skvelého dizajnu a férovej ceny. Prinesie vám skvelé zážitky z fotenia vďaka fotoaparátu so 64 MP rozlíšením pozostávajúceho z hlavného objektívu, ultra širokej šošovky, 20-násobného zoomu a makro senzoru. Doplňuje ho taktiež predná selfie kamera so schopnosťou zachytiť fotografiu v 105-uhlovej šírke. Realme 6 Pro vďaka technológií rýchleho nabíjania 30W Flash Charge naviac nabijete už za 1 hodinu, takže sa s ním už nemusíte nikdy obmedzovať.