CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme 5i

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vašou vlastnou fotkou na Realme 5i

Dokonalý kryt na telefón sa niekedy hľadá naozaj ťažko. A aj keď sme si pre vás v etuo.sk pripravili viac ako stovku možností tak, aby ste si mohli vybrať obal na Realme 5i, ktorý vám bude najviac vyhovovať, nie každý nájde to, čo mu naozaj rozbúcha srdce. Práve preto vám ponúkame možnosť vytvoriť si obal podľa vlastnej fantázie, vkusu a štýlu. Obal s vašou vlastnou fotografiou a úpravou, aký nemá nikto iný na svete. Je to naozaj veľmi jednoduché a nebudete k tomu potrebovať ani špeciálne schopnosti či skúsenosti. 

Ako si vyrobiť vlastný kryt na telefón? 

Jednoducho si vyberte typ obalu na váš Realme 5i a náš webový portál vás presmeruje priamo do kreatívnej dielne. Tam si nahrajte svoju fotografiu a upravte ju podľa svojho vkusu. Pridať si k nej môžete textové polia, svoje obľúbené farby či iné obrázky z našej galérie, ktorú pre vás špeciálne pripravili naši grafici. Keď budete hotoví, starostlivo si svoj motív skontrolujte a odošlite nám ho. My sa postaráme, aby bol vytlačený na kvalitnom bielom podklade, ktorý čo najviac podporí jas farieb vašej fotografie. No a samozrejme vám obal dodáme až priamo pred vaše dvere. Poďte to skúsiť, bude to zábava!   

Dostupný a praktický mobil Realme 5i

Že pre vás ideálny telefón musí mať všetky moderné funkcie, ale zároveň nestáť toľko, že naň musíte minúť celú vašu výplatu? Potom ste našli toho pravého spoločníka – Realme 5i. Tento telefón je síce lacnejší, ale predsa mu nechýba štvoritý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 13 MPx, kvalitná 8 MPx selfie kamera, 4 GB operačná pamäť a 64 GB veľké úložisko. Naviac vás s ním čaká aj výkonná batéria s kapacitou až 5 000 mAh, ktorú je možné dobíjať aj 10W rýchlonabíjaním.