Navrhnite si vlastnú puzdro pre Realme

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vlastné motívy obalu na Realme

V e-shope etuo.sk vám ponúkame viac ako 300 obalov na mobilné telefóny Realme. Ak vám však žiadny z nich „nepadol do oka“, nezúfajte! Máme pre vás riešenie v podobe vlastných motívov na kryty pre telefón Realme. Vyberte si svoju najobľúbenejšiu fotografiu, upravte si ju podľa svojich predstáv a my vám ju dodáme kvalitne spracovanú na obale na telefón. Môže ísť o fotografiu s vašimi milovanými, váš obľúbený záber zo svadby či promócii, momentku s priateľmi, snímku vašich detí či chlpatého domáceho miláčika. A ak nebudete mať dosť inšpirácie, prehliadnite si náš profil na Instagrame, kde vám naši influenceri ukážu, ako na to originálne, s nápadom a chuťou.

Vytvorte si puzdro s vlastným dizajnom

Tvorba puzdra na telefón s vlastným motívom je naozaj jednoduchá. Jediné, čo na to budete potrebovať, je naša online kreatívna dielňa. V tomto intuitívnom a veľmi jednoduchom prostredí si vyberiete svoju fotografiu a skúsite si, ako pasuje na váš obal na telefón Realme. Doplniť k nej môžete rôzne motívy z našej galérie, nápisy alebo farebné efekty. Máte hotovo? Skvelé, potom už len stačí vysnený obal odoslať a my na jeho výrobe začneme pracovať hneď na ďalší pracovný deň. Vaše fotografie tlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby čo najlepšie vynikli všetky farby. Potlač je trvanlivá a odolná voči vlhkosti, takže ju v prípade znečistenia pokojne môžete opláchnuť pod tečúcou vodou alebo vlhkou handričkou bez akéhokoľvek poškodenia.

Naučte sa experimentovať so smartfónom Realme

Hľadáte do svojho života „smart“ riešenia? Tak potom určite siahnite po smartfóne Realme. Prinesie vám všetko, o čom ste snívali – vysokú výkonnosť, prekrásny dizajn, chytré možnosti aplikácií a to naviac za skvelé ceny. Aj keď je táto značka na európskom trhu len od roku 2019, medzi mladými sa zapísala ako ideálne riešenie pri hľadaní toho správneho telefónu, ktorý prinesie štýl a zároveň dostupný komfort.