+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Pocophone X3 NFC

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyrobte si obal na telefón Pocophone X3 NFC celkom sami

Majte obal na mobil, ktorý sa dnes naozaj nosí – s vlastnou fotografiou či grafikou. Ako to vieme? Predsa tak, že ho už vlastní väčšina známych osobností, influencerov a celebrít. Pridajte sa do komunity ľudí, ktorí sú trendy pomocou krytu s vlastnou fotkou aj vy. Je to strašne jednoduché. Všetko čo potrebujete, je prihlásiť sa do nášho online editora, nahrať svoju obľúbenú fotografiu a začať tvoriť. Snímku môžete doplniť aj o jeden z obrázkov, ktoré pre vás pripravil náš grafický tím alebo o vašu obľúbenú farbu či textové pole. Jeden obal môže slúžiť ako spomienka na stužkovú alebo svadbu, ďalší zas ako rámček na fotku s kamarátmi alebo s rodinou. A platí to aj ako tip na osobný a praktický darček pre vašich blízkych. Vytvorte tak kryt pre svoju najlepšiu kamošku, maminu alebo brata. Uvidíte, že kryt budú používať dennodenne.

Kvalitné a trendy obaly s vlastnou fotografiou

Puzdrá na Pocophone X3 NFC s vlastnou fotkou u nás nie sú len trendy, ale predovšetkým kvalitné. Vaše grafické návrhy tlačíme na kvalitné biele podklady z TPU materiálu, ktoré vydržia pôsobenie nečistoty, vlhkosti, prachu ale aj mechanických tlakov. Vydržia vám tak nepoškodené pokojne aj celé roky.

Odolný a zábavný mobil Pocophone X3 NFC

Telefón Pocophone X3 NFC si získal srdcia ľudí po celom svete hneď pre niekoľko zaujímavých vlastností. Prvou je iste dokonalý 6,67-palcový displej s mierou obnovenia obrazu 240 Hz a Full HD+ rozlíšením pokrytý ochranou Gorilla Glass 5. Veľkou výsadou, ktorú používatelia získajú vďaka tomuto telefónu, je dlhotrvajúca batéria s kapacitou 5 160 mAh čo vás bez potreby nabitia podrží po celé dva dni. No a iste vás zaujme aj inovatívny dizajn zadnej strany telefónu, ktorý tvorí fotoaparát s objektívmi navrhnutými do kruhového tvaru. Ešte váhate? Tak už prestaňte a zaobstarajte si nový Pocophone X3 NFC!