+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Pocophone X2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Objavte kryty na Pocophone X2 s vlastným motívom

Odteraz sa fantázii medze nekladú. Platí to aj pri výbere krytu na telefón, ktorý si môžete vytvoriť presne podľa svojich predstáv. Objavte v sebe skryté umelecké sklony a nechajte sa vtiahnuť do sveta kreativity, kde sa vaše sny o dokonalom puzdre na mobil môžu stať skutočnosťou. Neváhajte a vytvorte si unikátny vlastný obal na mobil so svojou obľúbenou fotkou, motívom alebo nápisom. Je to predsa také jednoduché. Na to, aby ste dokázali pretaviť svoje predstavy do reality, nepotrebujete nijaké špeciálne  schopnosti či znalosti. Dokonca si svoj nový obal zostrojíte doslova v priebehu niekoľkých minút. Všetko, čo musíte pre to urobiť, spočíva vo výbere motívu, aký sa vám páči a modelu telefónu, teda Pocophone X2.

Prekvapte okolie vďaka unikátnemu obalu na mobil

Márniť čas zbytočným preklikávaním na stránkach eshopov, ktoré ponúkajú obaly na telefón, je naozaj neefektívne. Najmä vtedy, ak sa vám žiadne z bežne ponúkaných krytov alebo puzdier nepáči a túžite po niečom, čo nemá nikto vo vašom okolí. Dajte zbohom nudným obalom bez štipky fantázie a vytvorte si svoj vlastný, ktorý bude presne taký, aký ste vždy chceli. Ba čo viac, nezaberie vám to viac ako pár minút a výsledok bude stáť naozaj za to. Zvoľte si obrázok, fotografiu alebo grafiku z galérie, oživte ju príznačným textom, citátom, ktorý vás vystihuje alebo farbou, ktorú máte najradšej a pošlite nám to. My sa už postaráme o to, aby ste dostali unikátny obal s vlastným motívom, ako ste si ho sami navrhli.

Kryty s vlastným motívom sú vždy „in“

Rôzne komerčne vyrobené kryty a obaly na telefón podliehajú módnym vlnám, pretože každú chvíľu sa nosí niečo iné. V prípade vlastnoručne navrhnutého krytu sa však módneho diktátu obávať nemusíte. Takýto obal totiž bude vždy výsostne aktuálny a nech už sa rozhodnete vziať ho kamkoľvek, bude vás len a len pozitívne reprezentovať. Rovnako sa však môžete rozhodnúť venovať takýto kryt s vlastným motívom ako nápaditý darček niekomu blízkemu. Zaručene vynikne medzi ostatnými darčekmi svojou originalitou.