+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Pocophone

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vytvorte u nás obal pre svoj Pocophone rýchlo a jednoducho!

Kryty s vlastným motívom sú hitom poslednej doby. Môžete si jeden taký pre svoj Pocophone vytvoriť aj v našej kreatívnej online dielni. Žiadne zložité návody nepotrebujete, behom chvíľky máte svoj personalizovaný obal s vlastnou potlačou navrhnutý, stačí ho už len poslať k nám do výroby. Kryty na Pocophone u nás vyrobíte jednoducho, kreatívna dielňa otvorí dvere vašej fantázii, môžete vymýšľať, kombinovať, vyberať z ponuky – konečný výsledok je len a len na vás. Stačí želaný obrázok umiestniť do správnej pozície, zväčšiť, zmenšiť, jednoducho prispôsobiť svojim potrebám, a vlastný motív je na svete! Tak ako obal na mobil, u nás vyrobíte aj vlastné puzdrá na tablet. Kreativite sa medze nekladú!

Pocophone - prečo si nechať vyrobiť kryt, obal či puzdro?

Odpoveď je jednoduchá – aby bol váš telefón v bezpečí. U nás nájdete stovky rôznych obalov, no môžete si ten svoj nechať vytvoriť doslova na mieru. Ako je to možné? Maketa presne zodpovedá telefónu Pocophone. Všetky výrezy sú presne tam, kde majú byť, čo vašu úlohu ešte zjednoduší. Ak máte predstavu o obrázku, môžete k nemu pripojiť aj ľubovoľný text. A čo tak kryty s fotografiou? Tie sú maximálne populárne a často ich zákazníci objednávajú ako darček pre svojich blízkych či priateľov. Technika výroby ostáva rovnaká ako pri ostatných produktoch z našej ponuky, preto si môžete byť istí ich kvalitou a precíznym prevedením. Obal s vlastnou potlačou je nielen štýlovým doplnkom, ale tiež bezpečnostným opatrením pred mechanickými poškodeniami. Vybavte svoj mobil krytom či puzdrom a buďte si istí, že ste urobili pre jeho ochranu maximum!

Pocophone – značka budúcnosti?

Čínska značka Xiaomi nedávno predstavila prevratné telefóny Pocophone, skrátene Poco. Ide o konkurenciu pre produktovú radu Honor od jednotky na čínskom trhu, značky Huawei. Poco sú výkonné, cenovo dostupné zariadenia, ktoré do vrecka schovajú aj predražené smartfóny.