Navrhnite si vlastnú puzdro pre Orange Neva Zen

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne kryty s vlastným motívom pre Orange Neva Zen

Ak aj vy patríte medzi vlastníkov mobilného telefónu Orange Neva Zen, tak určite budete so mnou súhlasiť, že kryt s vlastným motívom bude pre váš smartfón príslovečnou čerešničkou na torte. Kvalitný telefón si totiž zaslúži kvalitný obal – prečo sa s ním teda trochu nepohrať a nevytvoriť niečo originálne a nápadité? Možno ste si prezreli už celé stovky rozličných obalov na telefón, no žiadny z nich vás nezaujal natoľko, aby ste sa rozhodli kúpiť ho. Možnosť navrhnúť si svoj vlastný kryt na smartfón je preto šanca, ktorú si jednoducho nemôžete nechať ujsť.

Motív obalu je len a len na vás

Máte odloženú fotku, ktorú považujete za viac, než len vydarenú, motto, ktorým sa riadite celý svoj život alebo obrázok, ktorý vo vás vždy vyvolá príjemné pocity? Nenechávajte si ich len pre seba. Pochváľte sa nimi maximálne nenúteným spôsobom – vytvorte si z nich unikátny obal na svoj mobilný telefón Orange Neva Zen. Silikónové kryty na mobil sa vyznačujú vynikajúcou pružnosťou a odolnosťou, vďaka čomu sú naozaj trvácne a vysoko funkčné. Ak ich obohatíte o originálny motív podľa vlastného výberu, získate praktický a zároveň efektný módny doplnok, ktorý budete s hrdosťou používať.

Ochranný kryt s vlastným motívom môže byť skvelým darčekom

Hovorí sa, že niektorí ľudia už majú všetko, preto je pre nich hľadanie vhodného darčeka poriadne ťažkým orieškom. Ak ste už vyčerpali námety na tradičné darčeky, nevešajte hlavu. Jedným z vynikajúcich darčekov, ktorým prejavíte svoj záujem a úctu k danej osobe, je totiž ochranný kryt s vlastným motívom. Ukážte, že viete, čo obdarovanému urobí radosť a stavte na obrázok či vetu, s ktorou určite dosiahnete želaný úspech. Puzdro alebo kryt s takýmto motívom sa stane súčasťou jeho mobilného telefónu, takže pri pohľade naň si vždy spomenie aj na vás a ocení starostlivosť, s akou ste tento darček vyberali.