CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Orange Neva Jet

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vlastné motívy krytov sú ukážkou vašej kreativity

Pochváľte sa svojou šikovnosťou originálnym spôsobom. Radi by ste mali taký kryt na telefón, aký nemá nikto iný? Stačí, ak máte dobrý nápad a chuť tvoriť a zvyšok bude pre vás hračka. Vďaka jednoduchému intuitívnemu systému vám nepotrvá dlhšie ako pár minút, kým vytvoríte dokonale originálny motív, aký nemá nikto iný na celom svete. Na jeho tvorbu môžete využiť ľubovoľné fotografie v predpísanej veľkosti, citáty, grafiky a rôzne iné dekorácie, skrátka čokoľvek, čo by ste na svojom puzdre chceli mať. O trvácnosť a kvalitu potlače sa už s radosťou postaráme my.

Obaly s vlastným motívom sú nadčasové

To, čo bude výsledkom vášho snaženia, je prejavom vášho vlastného, neopakovateľného štýlu. Puzdro na mobil vás totiž sprevádza všade, kam sa pohnete a tak možno vedome, možno nevedome, podávate svojmu okoliu signál o tom, kto a čo vlastne ste. Ak teda chcete vytvoriť o svojej osobe priaznivý dojem už na prvý pohľad, dajte si záležať aj na výbere motívu na puzdre na mobil. Sofistikovaný dizajn presvedčí vaše okolie už na prvý pohľad, že majú do činenia s významnou osobnosťou.

Vytvorte si vlastný kryt na svoj Orange Neva Jet

Možno sa vám nepáčia bežne dostupné obaly, alebo len skrátka nemôžete nájsť obal na mobil, ktorý by presne do bodky spĺňal všetky vaše požiadavky. Môže sa stať, že ste konečne našli vhodný motív a farbu, ale nesedela vám veľkosť, alebo ste neboli spokojní s použitým materiálom. Tak, či onak, obaly majú toľko vlastností, že len ťažko vám budú na komerčne vyrobenom modeli vyhovovať všetky. Prečo si teda nevytvoriť obal podľa svojich snov? Vyberte si kvalitné puzdrá a kryty na mobil Orange Neva Jet podľa toho, čomu dávate prednosť a navrhnite si motív podľa seba. Ste to totiž vy, kto najlepšie vie, ako má vyzerať dokonalý obal pre váš smartfón.