CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Orange

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Orange podľa svojho gusta

Odlíšte sa od ostatných! Kryt s vlastnou potlačou z vášho telefónu urobí originálny kúsok. Náš nástroj na kryty s vlastným motívom vytvára kvalitné obaly, ktoré budú všetko, len nie všedné. Originálne puzdrá na mobil môže zdobiť váš obľúbený snímok, obrázok, citát, ktorý vás vystihuje, úryvok z obľúbenej knihy, potlač vášho domáceho miláčika alebo čokoľvek, čo máte radi a chcete to mať neustále pri sebe. Kryty s fotografiou sú stávkou na istotu a budú vám robiť radosť vždy, keď na svoj smartfón Orange pozriete.

Kryty na mobil Orange v silikónovej alebo knižkovej verzii? Je to na vás!

V ponuke nášho internetového obchodu Etuo.sk nájdete kryty na mobil v rôznych materiálových a dizajnových prevedeniach. Premýšľali ste nad tým, či si na výrobu svojho vlastného krytu zvolíte silikónové alebo knižkové puzdro? Silikónové typy chránia citlivé vnútorné komponenty, no odporúčame si k nim zaobstarať fóliu alebo ochranné sklo na displej, aby bola ochrana vášho telefónu kompletná. Ak nechcete produkty kombinovať, stavte na knižkové puzdrá, ktoré chránia aj dotykový displej. Vami vybraný vlastný motív môžete umiestniť buď osobitne na každú stranu, alebo ako jeden veľký, ktorý sa spojí až po roztvorení obalu. O kvalitu sa nemusíte báť, kryty s vlastnou potlačou tvoríme rovnako ako ostatné obaly na mobily. Poteší najmä stálosť farieb, ktoré odolajú špine i odtlačkom prstov. Pustite sa do výroby vlastného obalu a potešte svojským kúskom seba alebo svojich najbližších.

Telefóny Orange patria medzi originály

Nepoznáte telefóny francúzskeho telekomunikačného gigantu? Vlastné smartfóny z ich výroby sú naozaj originálne a jednotlivé modely sa vôbec nepodobajú. Telefóny značky Orange sa odlišujú, každý má iné umiestnenie kamier, reproduktorov, iné rozmery i základné tvary. Telefóny Orange sú unikátmi, na ktoré sa rozhodne oplatí upriamiť svoju pozornosť. Nielen, že vyzerajú štýlovo, potešia aj svojimi vlastnosťami.