+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre OPPO Reno Z

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo si nedopriať puzdro s vlastnou potlačou?

Nájsť unikátny telefón, ktorý by nemal nikto iný, je dnes takmer nemožné a pokiaľ predsa možné, tak naozaj veľmi nákladné. Ale získať originálny kryt na váš smartfón Oppo Reno Z už nie je také náročné. Vlastne je to s nami a našim grafickým editorom pre tvorbu vlastných potlačí celkom jednoduché! Aplikácia je plne webová, takže nemusíte nič sťahovať ani inštalovať, jednoducho si vymyslite vlastnú potlač a na stránkach ju budete vidieť vo svojej reálnej podobe.

Originálne obaly na mobilné telefóny sú v móde

Personalizované obaly sú skvelým priestorom na to, aby ste vyjadrili svoju kreativitu, pretavili svoje nápady do reálneho sveta a naviac sa pri tom skvele zabavili. Silikónové obaly kolekcie FLEXmat sú naviac veľmi odolné voči vlhkosti, nečistotám a mastným odtlačkom prstov, ale dokážu absorbovať aj nárazovú energiu pádov a tak ochránia váš telefón za každých okolností. Majú transparentné bočné strany, takže s nimi telefón vyzerá elegantnejšie, jemnejšie a modernejšie ako kedykoľvek predtým.

Oppo Reno Z. Telefón, na ktorý sa môžete spoľahnúť

V smartfóne Oppo Reno Z sa mieša hneď niekoľko výhod: má nielen kvalitný dizajn doplnený o slušné nastavenia fotoaparátu a jasný displej, ale vyzerá ako drahé a luxusné zariadenie, aj keď v skutočnosti ide o smartfón strednej triedy za skvelú cenu. Ak premýšľate o telefóne, ktorý by ste bez obáv mohli dať svojim deťom, starším rodičom alebo zamestnancom vo firme bez potreby veľkých investícií, Oppo Reno Z bude pre vás stávka na istotu! Dosahuje dobrú výdrž batérie, má prepracovaný nočný mód a kvalitné stereo reproduktory. Pripravte sa s ním na príjemný a ničím nerušený používateľský zážitok a prevedenie, ktoré si rýchlo obľúbi aj vaša rodina. Pre zachovanie bezchybného stavu čo možno po najdlhší čas zvážte nákup tých kvalitných ochranných doplnkov, ako sú odolné obaly na smartfóny, tvrdené sklá či ochranné fólie.